I went through kilkuetapową recruitment, chociaż mam kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży w

Comment on Oney Poland S.A., reviews by Ewa Nowotny.

I went through kilkuetapową recruitment, Although I have several years experience in sales in international and Polish companies, and aplikowałam on the plain dealer. Rozmowa kwalifikacyjna odbywała się w alei centrum handlowego. Zaproponowano mi etat i stanowisko starszego sprzedawcy z wynagrodzeniem 2780 gross (niecałe 2 tho. buy. NET)! Dostałam skierowanie na badania, z których większość wykonałam. Przed ostatnią wizytą u lekarza, w niedzielny wieczór (!) dostałam sms z informacją, że niestety muszą przerwać proces rekrutacji. Byłam przekonana, że proces rekrutacji został zakończony, kiedy obie strony wyraziły zgodę na współpracę, ale menager firmy Oney przekonywał mnie, że rekrutacja kończy sie w momencie podpisania umowy.
Nikt z Oney nie odważył się zadzwonić do mnie, wytłumaczyć, przeprosić, bo sms w niedzielny wieczór to nie jest chyba odpowiednia forma załatwiania takich spraw. Ostatecznie poinformowano mnie, że nie będę zatrudniona, ponieważ przyjęto osobę z naboru wewnętrznego. To było kilka dni temu, a dzisiaj znowu widzę kolejne ogłoszenia o naborze pracowników. Strasznie to wszystko słabe.
Mam trzydziestoletni staż pracy, ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką ignorancją, niekompetencją i brakiem szacunku. Straciłam nie tylko czas i pieniądze.

Oney Poland S.A., reviews

Oney Poland S.A., reviews
10

The atmosphere of the work

10.0 /10

Relationships with the leaders

10.0 /10

Training and development opportunities

10.0 /10