Kolagen NCN Polska Sp. z o.o., reviews

Forum prawdziwych opinii o pracodawcy Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.. Meet the ak looks really work, how much can you earn, po prostu poznaj prawdę o Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.!

Check out reviews work atmosphere, What is working in the company. Whether your needs are real?

You have worked in the Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Kolagen NCN Polska Sp. o..

Najnowsza opinia o Kolagen NCN Polska Sp. z o.o., reviews:

Welcome. Jednym z celów naszej firmy jest profesjonalne podejście nie tylko do Klienta, ale również naszych pracowników. Nasza flota w całości składa się z najnowszych modeli Toyoty Corolla oraz Auris. Wszystkie pojawiające się w nich usterki – o ile są zgłaszane przełożonemu, usuwamy niezwłocznie, aby każdy z naszych sprzedawców[Read more below]

The company deals with the labour market
Forum
Employer profile
Job locations

Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Do not believe – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!style ="display:inline-block;the width of the:336PX;height:280PX"
data-ad-client ="CA-pub-2547454991300141"
data-ad-slot ="8675173714">


You are an employer?
- get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better - think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

2 thoughts on "Kolagen NCN Polska Sp. z o.o., reviews”

  1. Welcome. Jednym z celów naszej firmy jest profesjonalne podejście nie tylko do Klienta, ale również naszych pracowników. Nasza flota w całości składa się z najnowszych modeli Toyoty Corolla oraz Auris. Wszystkie pojawiające się w nich usterki – o ile są zgłaszane przełożonemu, usuwamy niezwłocznie, aby każdy z naszych sprzedawców miał zagwarantowany komfort pracy. Praca handlowca w naszej firmie polega na aktywnej sprzedaży produktów, więc system wynagrodzenia skonstruowany jest tak, aby premiować dobre wyniki i efektywność. Przy zaangażowaniu i chęci do pracy każdy jest w stanie osiągać dobre rezultaty. We salute.

    View Comment
  2. minimalne zarobki samochód bez klimatyzacji ciągle zmiany warunków premia porażka nie do zrealizowania a jeśli nawet nie opłaca się

    View Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
0- wrong; 5- on average,; 10- great

Terms of service

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.