IPF Sp. o.. SP. partnership, earnings

Zarobki w IPF Sp. o.. SP. partnership- meet the real earnings information for the company to pay forum. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w IPF Sp. o.. SP. partnership?

Check out what the remuneration you have a chance with the employer. How high are the salaries and are paid on a regular basis.

You have worked, zarabiałeś w firmie IPF Sp. o.. SP. partnership? to write a review about your salary which you can expect to be working here. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w IPF Sp. o.. SP. partnership

Najnowsza opinia o IPF Sp. o.. SP. partnership, earnings:

Nie powiem złego słowa na Agencje odnośnie wypłat, raz zdarzyło się że nie była na czas bo według biura cofnęli przelewy haha nawet Bóg tego nie potrafi ale skoro nasze Panie w biurze uważają że pod firma pracują debile to tak bywa powiem kit i wszyscy łykają. Gratki za pomysł dla IDIOTKI która to wymyśliła!! Nie polecam tej[Read more below]

The company deals with the labour market
Forum
Employer profile
Job locations

Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Do not believe – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!

You are an employer?- get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

IPF Sp. o.. SP. partnership, earnings

IPF Sp. o.. SP. partnership, earnings
0.7

Satisfaction with earnings

1.0 /10

Regularnosc payouts

1.0 /10

The amount of the premium

0.0 /10

4 thoughts on "IPF Sp. o.. SP. partnership, earnings”

 1. Satisfaction with earnings

  1.00

  Regularnosc payouts

  1.00

  The amount of the premium

  0.00

  Nie powiem złego słowa na Agencje odnośnie wypłat, raz zdarzyło się że nie była na czas bo według biura cofnęli przelewy haha nawet Bóg tego nie potrafi ale skoro nasze Panie w biurze uważają że pod firma pracują debile to tak bywa powiem kit i wszyscy łykają. Gratki za pomysł dla IDIOTKI która to wymyśliła!! Nie polecam tej Agencji kroi tylko gdzie mozę wg norm francuskich 80 m kw jest za mało na 4 osoby my się ciśniemy w 51 m/kw we 4. Ale to jeszcze nic !!! Mamy auto limuzynę firmową Opel Astra 1.6 benzyna, auto miało ostatni przegląd techniczny X lat temu od 4 lat ten przegląd wygląda tak że odsyła się dowód rejestracyjny Panie załatwiają przegląd i odsyłają dowód , więc w myśl przepisów łamią . Ale to są Panie z biura one wszystko wiedzą lepiej. Auto ciągnie w prawo na prosto prostej drodze więc sworznie i końcówki drążków nadają się do wymiany auto od wymiany filtra oleju do dziś zrobiło ponad 11000 km przy czym dziennie robi prawie 100 . Amortyzatory plus elektryka pełna natychmiastowo do wymiany, w grudniu 2016 doszło do nadpalenia końcówek przewodów elektrycznych. Zrobione przy pomocy kolegi Portugala, auto przedstawia swoim stanem technicznym obraz nędzy i rozpaczy a na każde zapytanie i zażalenie do Biura w Poznaniu Panie odpowiadają że napisały do kierownictwa zapytanie co dalej. No tak lepiej ryzykować życie 4 osób podróżujących tym środkiem transportu i ludzi jadących autostradą!!!!!

  View Comment
 2. Hi This is what they're nobles get up with the staff and with the agreements it żenada even can hire in two plants e.g. in France ,niemczech w tym samym terminie to przechodzi już ludzkie pojęcie. I do not recommend

  View Comment
 3. IPF Poznan ,Unfortunately, nothing good to say about them I can't. Yes great empathy with their site ,but just before obtaining the employee then change to 180 degrees. Always late fee-from one to 4 days. No bars and the possibility of verifying the hours-the so-called employee desktop is a fake ,does not contain any information. I like so far I do not know how much I was incorporated-the case pointed to the Labour Inspectorate.

  View Comment
  1. Zgadzam się z opinią ”as” . everything beautiful nicely until the signing of the agreement. Different content and treat you, staff dashboard is one big scam, brak możliwości zweryfikowania wypłaty, żadnych pasków wypłat, możliwości wglądu na jakiej podstawie została obliczona pensja. Zmieniają kwatery co tydzień lub co dwa, bo coś parę centów taniej znaleźli ,fałszywe oskarżenia że, mieszkania zostawia się nie posprzątane. Dlatego przestrzegam zawsze róbcie zdjęcia przed opuszczeniem mieszkania bo inaczej się nie wybronicie

   View Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
0- wrong; 5- on average,; 10- great

Terms of service