EPG Sp. o., reviews

Forum prawdziwych opinii o pracy w EPG Sp. o.. Meet the ak looks really work, how much can you earn, po prostu poznaj prawdę o EPG Sp. with as an employer in Poland!

Check out reviews work atmosphere, What is working in the company. Whether your needs are real?

You have worked in the EPG Sp. o.? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w EPG Sp. o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o EPG Sp. o.:

Złożyłem aplikacje na stanowisko obsługi klienta. Dostałem telefon z zaproszeniem na 2-dniowe szkolenie, które miało odbyć się w poniedziałek. Przez telefon zapewniono mnie, że po rozmowie otrzymam link do spotkania, jednak tak się nie stCandidate
More real reviews about EPG Sp. o. you will find below [Click here]

Write your story about EPG Sp. o.

The company deals with the labour market
EPG Sp. o.

Last observed deals, reviews:

 • Manager, (Sopot): Customer Development Network Operations Manager, opub. 2022/01 By EPG Sp. o. .
 • Younger specialist (Junior), (Sopot): Younger specialist. sales and customer service, opub. 2021/12 By EPG Sp. o. .
 • Specialist (Mid / Regular), (Sopot): Specialist. car fleet and administration, opub. 2021/02 By EPG Sp. o. .
 • Director, (Sopot): HR Director, opub. 2020/12 By EPG Sp. o. .
 • Specialist, (Gdynia): Specialist. Controlling, opub. 2020/02 By EPG Sp. o. .
 • More job offers EPG Sp. o.…

  Employer profile

   Specializations, in which EPG Sp. o. looking for workers with specialties:

  • Office Administration
  Job locations

   Locations of jobs in EPG Sp. o.:

  • Sopot
  • Gdynia

  Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Do not believe – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!  You are an employer?
  – get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
  You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

  They thought he "EPG Sp. o., reviews”

  1. Złożyłem aplikacje na stanowisko obsługi klienta. Dostałem telefon z zaproszeniem na 2-dniowe szkolenie, które miało odbyć się w poniedziałek. Przez telefon zapewniono mnie, że po rozmowie otrzymam link do spotkania, jednak tak się nie stało. W niedziele napisałem wiadomość z prośbą o link, żeby w poniedziałek rano osoba odpowiedzialna mi go przesłałaniestety bezskutecznie. W poniedziałek próbowałem kilkukrotnie skontaktować się telefonicznieniestety również bezskutecznie.
   We wtorek dostałem wiadomość sms od osoby, która prowadziła ze mną rozmowę rekrutacyjną – “czy otrzymał Pan link do spotkania i czy wziął Pan w nim udział?”. Odpowiedziałem dwukrotnie na wiadomość, jednak znowu zostałem zostawiony bez informacji.
   Dzisiaj jest już czwartek, do tej pory zero kontaktu od firmy. Zostałem wystawiony i spławiony bez słowa. Firma nie wzięła pod uwagę, że jako osoba szukająca pracy mogłem odmówić innych rozmów rekrutacyjnych ze względu na zaproszenie na szkolenie. Nie szanują osób, które chcą tam pracować, więc prawdopodobnie podobnie robią z pracownikami.

   Stanowczo nie polecam.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
  0- wrong; 5- on average,; 10- great