Caveral. o.. SP. (k), reviews

Forum prawdziwych opinii o pracy w Caveral sp. o.. SP. (k). Meet the ak looks really work, how much can you earn, po prostu poznaj prawdę o Caveral sp. o.. SP. k as an employer in Poland!

Check out reviews work atmosphere, What is working in the company. Whether your needs are real?

You have worked in the Caveral. o.. SP. (k)? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Caveral sp. o.. SP. (k)

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Caveral sp. o.. SP. (k):

Dla wszystkich, którzy chcą tam się zatrudnić: ADVISE AGAINST ! First of all: przy zatrudnieniu podają widełki płacowe od ok 7300 to (i tu uwaga !) 12000zł Na konto zawsze ta dolna granica- nie da się wypracować więcej, choćbyś nie wiem co robi
Więcej prawdziwych opinii o Caveral sp. o.. SP. (k) you will find below [Click here]

Napisz swoją historię o Caveral sp. o.. SP. (k)

The company deals with the labour market
Caveral. o.. SP. (k)

Last observed deals, reviews:

 • Specialist, (PolandSzczecin): Mlodszy spedytor miedzynarodowy z j. English – to an apprenticeship, opub. 2020/03 By Caveral. o.. SP. (k) .
 • Specialist, (71-256 Szczecin): Mlodszy spedytor miedzynarodowy z j. English – to an apprenticeship, opub. 2020/03 By Caveral. o.. SP. (k) .
 • Specialist, (aleja Wojska Polskiego 184C): Mlodszy spedytor miedzynarodowy z j. English – to an apprenticeship, opub. 2020/03 By Caveral. o.. SP. (k) .
 • Specialist, (PolskaWroclaw): International and domestic freight forwarder, opub. 2020/02 By Caveral. o.. SP. (k) .
 • Specialist, (Sikorskiego 5): International and domestic freight forwarder, opub. 2020/02 By Caveral. o.. SP. (k) .
 • Więcej ofert pracy Caveral sp. o.. SP. (k)…

  Employer profile
  Job locations

   Lokalizacje miejsc pracy w Caveral sp. o.. SP. (k):

  • PolandSzczecin
  • 71-256 Szczecin
  • aleja Wojska Polskiego 184C
  • PolskaWroclaw
  • Sikorskiego 5

  Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Do not believe – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!  You are an employer?
  – get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
  You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

  They thought he "Caveral. o.. SP. (k), reviews”

  1. Dla wszystkich, którzy chcą tam się zatrudnić: ADVISE AGAINST ! First of all: przy zatrudnieniu podają widełki płacowe od ok 7300 to (i tu uwaga !) 12000zł Na konto zawsze ta dolna granica- nie da się wypracować więcej, choćbyś nie wiem co robił (te 7300, to jest za WSZYSTKIE DNI pracujące danego m-ca, czyli średnio 23dni przepracowane )!!! Bajeczki opowiadane przy zatrudnieniu, że można zarobić nawet te 10000zł ! After the second: 95% towarów to 24-25 ton ładowane bokiem -za każdym razem skaczesz jak małpa po naczepie, bo wszystko trzeba spinać pasami (12-22 pasów za każdym razem !) Połowa towaru to sprasowana makulatura, po ktorej za każdym razem trzeba zamiatać naczepę (no i oczywiście 12 pasów przekładanych wysoko pod dachem naczepy, bo bele makulatury są piętrowane) Towar z rampy BARDZO SPORADYCZNIE ! Po trzecie: nie masz pół godz.wolnego dla siebie, bo jest tak zaplanowane, że większość pauz to kręcisz tylko przy załadunku lub rozładunku. Czas pracy min.13-15 godz. Czas jazdy na maksa-wszystkie ,,10-T” za kółkiem i większość przerw dobowych to ,,9-ki” (oczywiście zgodnie z przepisami, ale jesteś wyciśnięty, jak cytryna) Po czwarte: praca niby od Pn do Pt , ale nie pozwolą Ci zjechać w Pt wcześniej niż 20-21 h. A zdaża się, że wracasz o…23-24 godz jak auto zostanie w Niemczech, a ty busem do domu (z kilkoma kierowcami, na których nieraz trzeba czekać na umówionym parkingu w Niemczech) i w Pn wiozą Cię o…2-3 w nocy do ciężarówki. Oczywiście tacho rozpoczynasz o 6-7 h. jak dotrzesz do kabiny ciężarówki !!! Życzę powodzenia tym, którzy lubią się zaorać i się tam zatrudnią oraz tym, którzy z uwagą przeczytają, co powyżej i znajdą pracę w innej firmie, gdzie kierowcę można jeszcze nazwać kierowcą

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
  0- wrong; 5- on average,; 10- great