EDIPRESSE POLSKA S.A., rekrutacja

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna do EDIPRESSE POLSKA S.A.? Chcesz poznać opinie o rekrutacji, pytania jak ona wygląda do EDIPRESSE POLSKA S.A.?

Co cię czeka na rozmowie EDIPRESSE POLSKA S.A.? Rekruterzy mówią o wspaniałej atmosferze i prostej pracy. Wierzysz im? Na pewno?! Niezależne opinie potwierdzą prawdziwość tych oficjalnych informacji.

Pracowałaś/eś lub nadal pracujesz w EDIPRESSE POLSKA S.A.? Napisz na forum o twoich odczuciach dotyczących atmosfery pracy, obowiązkach oraz rzeczywistych godzinach pracy? Coś Cię denerwuje, przeszkadza a może chcesz pochwalić? Nie wahaj się i napisz – pomoższe innym w decyzji czy aplikowac do pracy w EDIPRESSE POLSKA S.A.

Najnowsza opinia o EDIPRESSE POLSKA S.A., rekrutacja:

Miałem ostatnio wątpliwy kontakt z tą firemką na rozmowie rekrutacyjnej w sprawie pracy na stanowisko Grafika. Rozmowa trwała 40 minut – ogólne zadowolenie i podobno jedno z najlepszych portfolio itd. Na koniec rozmowy „a może zrobiłby Pan dla nas jeszcze jedno małe zadanie na weekend”. Odpowiedziałem ,że oczywiście nie ma problemu. W …[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze - pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Jedna opinia o “EDIPRESSE POLSKA S.A., rekrutacja”

EDIPRESSE POLSKA S.A., rekrutacja

2.05

Poziom trudnosci pytan

20/10

  Szybkosc otrzymania rezultatów

  21/10
   1. Poziom trudnosci pytan

    2

    Szybkosc otrzymania rezultatów

    2.1

    Miałem ostatnio wątpliwy kontakt z tą firemką na rozmowie rekrutacyjnej w sprawie pracy na stanowisko Grafika. Rozmowa trwała 40 minut – ogólne zadowolenie i podobno jedno z najlepszych portfolio itd. Na koniec rozmowy „a może zrobiłby Pan dla nas jeszcze jedno małe zadanie na weekend”. Odpowiedziałem ,że oczywiście nie ma problemu. W domu okazało się ,że dostałem brif od ich klienta i z jednego małego zadania rozrosło się to do 4 zadań !!!! Spędziłem nad projektami cały weekend , wysłałem i ciszaaaa – nikt i nic nie zamierzało mnie poinformować ( podziękować ) czy stanowisko na Grafika jest nadal aktualne, czy już zajęte !!!! Dlaczego o tym piszę, a to dlatego, że kilka dni przed ustaloną datą rozmowy sprawdziłem firmę i ich ogłoszenia o pracę. Okazało się, że pojawiły się nowe ogłoszenia na to samo stanowisko tylko w formie Grafik STAŻYSTA – nie płacimy pracownikowi oraz Grafik Online – niech frajer prowadzi swoją działalność, a my za marną gotówkę zarzucimy do projektami. Panie i Panowie takie kombinację robią tylko SŁABE firmy. Żadna szanująca się firma nie robi takich kombinacji !!!! Jeżeli znalazłeś w sieci ogłoszenie o pracę na stanowisko Grafik to daruj sobie koszty dojazdu i stratę czasu na rozmowę z nimi, a później na wykonanie projektów ( które prawdopodobnie służą im za lawinę darmowych koncepcji !!! ). Ta firma to ŻART – ja się trzymam daleko !!!

    View Comment
   2. Pracowałam 3 lata temu przez 3 lata. Jedno z najgorszych doświadczeń w mojej karierze (pracowałam w 3 innych dużych wydawnictwach). Z nich wszystkich Edipresse oceniam bardzo źle: chaos, bałagan, złe warunki pracy – mało przestrzeni, ciemno, zła organizacja, fatalne traktowanie pracowników, mszczenie się przełożonych za prośbę o podwyżkę, całkowicie niejasne kryteria oceny, ogólny brak kultury i życzliwości, niska jakość dziennikarstwa, publikowanie treści miałkich, głupich, nikomu niepotrzebnych. Nie polecam. Mobbing i pogarda dla każdego pracownika niższego szczebla. Produkowanie dupokrytek, bardzo ciężka firma, żeby cokolwiek fajnego zrealizować. Fajne sesje zdjęciowe, treściowo poziom Superaka albo niżej. Duża rotacja, niskie zarobki, chamskie stosunki między przełożonymi a pracownikami. Okropny pracodawca.

    View Comment

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
   0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

   Regulamin serwisu

   Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.