Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.:

Na klimatyzacji kierownik lubi tych co donoszą i nic nie potrafią, bo oni mu nie zagrażają! Małe zarobki, ludzie są zwalniani, lub sami uciekają. Mobbing od góry – kierownik, lider – jest, ale taki niewidoczny gołym okiem! Taki jak wyżej nrafał
To prawda jest to zakład taki jak autoliv !renia
Moja ocena zakładu 1.Praca fajna,zarobki marne bo najniższa kkrajow,kadra kierownicza to jedna wielka klika,dyrektor chytry wiec podwyżek nie będzie,porócz tej od państwa.Ogólnie pracownicy traktowani z góry niczym niewolnicy nie mający nic Itaka
Więcej prawdziwych opinii o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Jedna opinia o “Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., opinie”

  1. Na klimatyzacji kierownik lubi tych co donoszą i nic nie potrafią, bo oni mu nie zagrażają! Małe zarobki, ludzie są zwalniani, lub sami uciekają. Mobbing od góry – kierownik, lider – jest, ale taki niewidoczny gołym okiem! Taki jak wyżej napisano jak w Autolivie. Ocena pracy – 5, ocena kadry – 0.

    View Comment
  2. Moja ocena zakładu 1.Praca fajna,zarobki marne bo najniższa kkrajow,kadra kierownicza to jedna wielka klika,dyrektor chytry wiec podwyżek nie będzie,porócz tej od państwa.Ogólnie pracownicy traktowani z góry niczym niewolnicy nie mający nic do gadania.Zdecydowanie odradzam ten zakład.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu