DXC Technology Polska Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w DXC Technology Polska Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w DXC Technology Polska Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie DXC Technology Polska Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w DXC Technology Polska Sp. z o.o.

Więcej prawdziwych opinii o DXC Technology Polska Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o DXC Technology Polska Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
DXC Technology Polska Sp. z o.o.

Ostatnio zaobserwowane oferty, zarobki:

 • specialist (Mid / Regular), (WarszawaWarszawa): Applications System Engineer, opub. 2021/02 przez DXC Technology Polska Sp. z o.o. .
 • specialist (Mid / Regular), (WroclawWroclaw): Health and Safety Specialist, opub. 2021/02 przez DXC Technology Polska Sp. z o.o. .
 • junior specialist (Junior), (WroclawWroclaw): Junior Statutory Accountant/Statutory Accountant, opub. 2021/01 przez DXC Technology Polska Sp. z o.o. .
 • asystent, mlodszy specjalista (Junior), (WroclawWroclaw): Mlodszy Specjalista ze znajomoscia j. francuskiego, opub. 2020/12 przez DXC Technology Polska Sp. z o.o. .
 • specialist (Mid / Regular), senior specialist (Senior), (WroclawWroclaw): Payroll (T&A and PY Administration) Specialist with French, opub. 2020/12 przez DXC Technology Polska Sp. z o.o. .
 • Więcej ofert pracy DXC Technology Polska Sp. z o.o….

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których DXC Technology Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Inżynieria
  • IT – Administracja
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w DXC Technology Polska Sp. z o.o.:

  • WarszawaWarszawa
  • WroclawWroclaw

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

  Jesteś pracodawcą?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie