DSV ISS, zarobki

Zarobki w DSV ISS- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w DSV ISS?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie DSV ISS? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w DSV ISS

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o DSV ISS:

Witam,
przestrzegam przed pracą w DSV ISSC w zespole Deployment. Według mojej opinii atmosfera w zespole pozostawia bardzo wiele do życzenia, jest nieprzyjazna, napięta, nie pozwalająca na rozwój, występuje tam pernamentny brak komunikacji, wyAnonim
Więcej prawdziwych opinii o DSV ISS znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o DSV ISS

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

DSV ISS, zarobki

DSV ISS, zarobki
0.1

Satysfakcja z zarobków

0.1 /10

Regularnosc wyplat

0.1 /10

Wysokosc premii

0.1 /10

Brak opinii o “DSV ISS, zarobki”

  1. Witam,
    przestrzegam przed pracą w DSV ISSC w zespole Deployment. Według mojej opinii atmosfera w zespole pozostawia bardzo wiele do życzenia, jest nieprzyjazna, napięta, nie pozwalająca na rozwój, występuje tam pernamentny brak komunikacji, wymiany informacji i dzielenia się wiedzą. W mojej opinii brakuje tam umiejętności managerskich, współpracy. Nie poświęcono nawet godziny na wdrożenie mnie do zespołu a oczekiwania były bardzo wygórowane. Dla mnie panuje tam chaos, jak pracowałam to zadania nie były odpowiednio delegowane.
    Szkoda Waszego czasu. Ja straciłam 4 miesiące na pracę w niezdrowym i stresującym środowisku. Natomiast firma jako firma nie jest zła, z tego co zauważyłam inne działy funkcjonują normalnie. Poza tym jednym.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu