MOLTON-Sp Stil. Z o.o., Ergebnis

Zarobki w MOLTON STYL Sp. Z o.o.- die Realeinkommen Informationen in diesem Unternehmen auf dem Forum über das geschlechtsspezifische Lohngefälle zu erfüllen. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w MOLTON STYL Sp. Z o.o.?

Schauen Sie was die Vergütung haben Sie die Möglichkeit mit dem Arbeitgeber. Wie hoch sind die Gehälter und regelmäßig vergütet werden.

Du hast gearbeitet, zarabiałeś w firmie MOLTON STYL Sp. Z o.o.? um einen Kommentar über Ihr Gehalt zu schreiben, die Sie erwarten können, hier zu arbeiten. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w MOLTON STYL Sp. o..

Najnowsza opinia o MOLTON STYL Sp. Z o.o., Ergebnis:

Das Unternehmen, która nie ma pomysłu dla samej siebie wśród elit modowych. Ma bardzo złą politykę finansową. Odpowiedź: od stycznia do czerwca 2017 zlikwidowała 6 sklepów. Jeden na miesiąc. Nie słucha pracowników o istniejącej konkurencji i wynikających z tego zagrożeń. Winą obarcza kierowników, których co trzy miesiące zwalnia, wymien[Lesen Sie mehr unter]

Die Firma beschäftigt sich mit dem Arbeitsmarkt
Forum
Profil pracodawcy
Job-Standorte

Helfen Sie uns ein unabhängiges seriöses Portal für Arbeitgeber zu schaffen und lassen Sie Ihre wahre Meinung anonym, weil es sehr wichtig ist- Glaube nicht, dass – Lesen Sie unser Manifest und der Zweck von dem, was wir uns vorstellen, die Website SuperPracodawca.pl!Style ="Anzeige:Inline-block;die Breite der:336PX;Höhe:280PX"
Daten-Anzeige-Client ="CA-Pub-2547454991300141"
Daten-Anzeigenfläche ="8675173714">


Sie sind Arbeitgeber?
- engagieren Sie sich aktiv in die Diskussion! Auch die negativen Kommentare können eine Motivation zum besseren ändern werden. - Denken Sie an die Antwort in der aktuellen Diskussion. Ihre gute Meinung und der Wunsch nach Veränderung können neu gewinnen, motivierte Mitarbeiter.
Sie haben ein Jobangebot? Nutzen Sie unsere Angebote und Legen Sie sie auf unserer Website

Sie dachten, dass er"MOLTON-Sp Stil. Z o.o., Ergebnis”

MOLTON-Sp Stil. Z o.o., Ergebnis

5.3333333333333

Satysfakcja z zarobków

50/10

  Regularnosc wyplat

  100/10

   Wysokosc premii

   10/10
    1. Satysfakcja z zarobków

     5

     Regularnosc wyplat

     10

     Wysokosc premii

     1

     Das Unternehmen, która nie ma pomysłu dla samej siebie wśród elit modowych. Ma bardzo złą politykę finansową. Odpowiedź: od stycznia do czerwca 2017 zlikwidowała 6 sklepów. Jeden na miesiąc. Nie słucha pracowników o istniejącej konkurencji i wynikających z tego zagrożeń. Winą obarcza kierowników, których co trzy miesiące zwalnia, wymienia jak rękawiczki lub poprostu mądrzejszy kierownik sam odchodzi, bo nie wytrzymuje tej głupoty. Brak samokrytycyzmu do prowadzenia tej Firmy przez Panią Majchrzak. Bycie Kierownikiem w tej Firmie to założenie pracy nie dłuższej niż 6 Monaten. To nowe doświadczenie dla tych, którzy chcą poznać jak Firma pełna bałaganu organizacyjnego nie daje sobie rady. Jeśli nie liczą się i nie chcą liczyć się z opinią pracowników na dole, to niech sobie zafundują dobrego fachowca od finansów i gospodarki magazynowej. Obecne otoczenie szefa jest zakłamane i nielojalne wobec Firmy. Was für ein Pech, bo to wszystko skupia się na pracownikach niestety nie mających wpływu na co kolwiek. Osobiście nie widzę przyszłości dla tej Firmy a orozwoju jej, lepiej zapomnieć. Jeśli przyjąć, że nigdy nie ma premii, to na samej podstawie ciężko pociągnąć. Są Firmy lepiej płacące, więc nie zawracajcie sobie głowy tą Firmą. O cenach lepiej nie wspomnę. Jak można sprzedawać 4-letni towar drożej niż był dwa lata temu. 300% marży dla cen outletowych to przegięcie. Szkoda klientów, którzy łudzą się, że kupią go taniej i czekają na obniżki cen. Niech wiedzą, że nie doczekają się. Prędzej zamkną sklep!!!!
     To co piszę to nie fałsz, sama tego doświadczyłam jak i wiele innych pańMoltonek”, którym przesyłam pozdrowienia o ile jeszcze są na stanowisku pracy.

     Blick-Kommentar

    Hinterlasse eine Antwort

    Ihre e-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Pflichtfelder sind markiert *

    Verwenden Sie diesen Schieberegler zur Bewertung auf einer Skala von 0 An 10:
    0- falsch; 5- im Durchschnitt; 10- groß

    Nutzungsbedingungen

    Kommentare werden moderiert. Es kann etwas dauern, bis dein Kommentar angezeigt wird.