Metro-Services-PL, Bewertungen

Forum prawdziwych opinii o pracy w Metro Services PL. Treffen des ak sieht wirklich funktionieren, wie viel können Sie verdienen, po prostu poznaj prawdę o Metro Services PL jako pracodawcy w Polsce!

Abreise Bewertungen Arbeitsatmosphäre, Was ist in der Firma arbeiten.. Ob Ihre Bedürfnisse real sind?

Sie haben der Metro-Services-PL? – Schreiben Sie Ihre Meinung im Forum auf pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Metro Services PL

Najnowsza opinia o Metro Services PL, Bewertungen:

Jestem byłym pracownikiem Metro Services, z pracy początkowo byłem bardzo zadowolony, natomiast od pewnego czasu panuje przeświadczenie o tym, że pracownik jest od pracy nie od myślenia, nie ma życia osobistego, a nadgodziny i praca w święta to norma.
Dużym atutem pracy w tej firmie są jej pracownicy, którzy z każdym miesiącem niestet
[Lesen Sie mehr unter]

Die Firma beschäftigt sich mit dem Arbeitsmarkt
Forum
Profil pracodawcy
Job-Standorte

Helfen Sie uns ein unabhängiges seriöses Portal für Arbeitgeber zu schaffen und lassen Sie Ihre wahre Meinung anonym, weil es sehr wichtig ist- Glaube nicht, dass – Lesen Sie unser Manifest und der Zweck von dem, was wir uns vorstellen, die Website SuperPracodawca.pl!

Sie sind Arbeitgeber?- engagieren Sie sich aktiv in die Diskussion! Auch die negativen Kommentare können eine Motivation zum besseren ändern werden. – Denken Sie an die Antwort in der aktuellen Diskussion. Ihre gute Meinung und der Wunsch nach Veränderung können neu gewinnen, motivierte Mitarbeiter.
Sie haben ein Jobangebot? Nutzen Sie unsere Angebote und Legen Sie sie auf unserer Website

Metro-Services-PL, Bewertungen

Metro-Services-PL, Bewertungen
0.1

Die Atmosphäre der Arbeit

0.1 /10

Beziehungen mit den Führern

0.1 /10

Weiterbildung und Entwicklungsmöglichkeiten

0.1 /10

Sie dachten, dass er"Metro-Services-PL, Bewertungen”

  1. Jestem byłym pracownikiem Metro Services, z pracy początkowo byłem bardzo zadowolony, natomiast od pewnego czasu panuje przeświadczenie o tym, że pracownik jest od pracy nie od myślenia, nie ma życia osobistego, a nadgodziny i praca w święta to norma.
    Dużym atutem pracy w tej firmie są jej pracownicy, którzy z każdym miesiącem niestety odchodzą i to często nie w pojedynkę. Na ich miejsce zatrudniani są studenci i absolwenci bez doświadczenia. To się ceni, bo dają pracę osobą, którym w obecnych czasach start jest bardzo utrudniony. Natomiast nie mają przygotowanego zaplecza szkoleniowego i niestety skutek jest gorszy niż można się spodziewać. Pracownicy ze stażem nie są doceniani. System oceny rocznej jest jedynie na papierze, w rzeczywistości ocena pracownika przez kierownictwo niższego szczebla jest nierzetelna i niewspółmierna do zapisów w regulaminie. Wprowadzana w życie zaczyna być polityka odbioru nadgodzin w częściach, tak by pracownik nie mógł odebrać całego dnia, jeżeli pracodawca zwalnia pracownika z obowiązku wykonywania pracy w związku z awarią w zakładzie pracy to niestety pracownik musi odpracować ten czas. Przekraczane są limity pracy w nadgodzinach natomiast na papierze nadgodziny te są przepisywane na kolejne tygodnie tak by wszystko było zgodnie z przepisami.
    Reasumując atutów jest coraz mniej. Polecam studentom na start, ale też nie za długi. Im człowiek mniej się angażuje tym mniej jest rozczarowany.

    Blick-Kommentar

Hinterlasse eine Antwort

Ihre e-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Pflichtfelder sind markiert *

Verwenden Sie diesen Schieberegler zur Bewertung auf einer Skala von 0 An 10:
0- falsch; 5- im Durchschnitt; 10- groß

Nutzungsbedingungen