SUPER-PHARM, hodnocení

Forum prawdziwych opinii o pracy w SUPER-PHARM. Seznamte se ak vypadá opravdu funguje, kolik můžete vydělat, po prostu poznaj prawdę o SUPER-PHARM jako pracodawcy w Polsce!

Mrkni se hodnocení pracovní atmosféra, Co funguje ve firmě. Zda jsou reálné potřeby?

Jste pracovali SUPER-PHARM? – napište váš názor na fórum na pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w SUPER-PHARM

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o SUPER-PHARM:

Pracuję w SuperPharm i mam już dość. Zarobki absolutnie nie adekwatne w stosunku do wykonywanej pracy. Zadań do wykonania w ciągu dnia jest bardzo dużo i co chwilę dają nowe do wykonania. Jak się coś przeoczy lub przez pomyłkę zrobi niewiesiomajster
Więcej prawdziwych opinii o SUPER-PHARM Níže naleznete [Klepnutím sem]

Napisz swoją historię o SUPER-PHARM

Společnost se zabývá trh práce
Fórum
Profil zaměstnavatele
Pracovní místa

Pomozte nám vytvořit nezávislé renomované portálu pro zaměstnavatele a nechat váš pravý názor anonymně, protože to je velmi důležité- Tomu nevěřím – Přečtěte si naše manifest a účel ArcelorMittal webové stránky SuperPracodawca.pl!

Jste zaměstnavatel?- zapojit se do diskuse! I negativní komentáře může být motivace ke změně k lepšímu – Přemýšlejte o odpovědi v naší současné diskuse. Dobré mínění a touha změnit může přilákat nové, motivovaní zaměstnanci.
Máte nabídku práce? Využijte naší nabídky a umístěte je na našich stránkách

SUPER-PHARM, hodnocení

SUPER-PHARM, hodnocení
1.7

Pracovní atmosféra

5.0 /10

Vztahy s vůdci

0.0 /10

Možnost vývoje vzdělávání a aktivity

0.0 /10

Mysleli si to"SUPER-PHARM, hodnocení”

 1. Pracovní atmosféra

  5.00

  Vztahy s vůdci

  0.00

  Možnost vývoje vzdělávání a aktivity

  0.00

  Pracuję w SuperPharm i mam już dość. Zarobki absolutnie nie adekwatne w stosunku do wykonywanej pracy. Zadań do wykonania w ciągu dnia jest bardzo dużo i co chwilę dają nowe do wykonania. Jak się coś przeoczy lub przez pomyłkę zrobi nie tak to jest się gnojonym i wyzywanym. Nie mam tam żadnego szacunku do pracownika. W tym miejscu gdzie pracuję dyrektorka lubi tylko nowo przyjętych pracowników (pokazując im jaka to ona jest wspaniała i cieszy się, że będziesz tam pracować) natomiast jak pracujesz już jakiś czas to dyrektorka chyba zaczyna się tobą już nudzić, zaczynasz ją wkurzać z byle powodu aż nadejdzie ten dzień, że nawet na dzieńdobry ci nie odpowie pokazując, że ma na ciebie focha. Jest to osoba, która nie kryję się z niechęcią do tych, których nie lubi a wręcz mówi na głos, że tej osoby szczerze nienawidzi. To wszystko oczywiście dzieje się wewnątrz sklepu bo do klientów, osób przychodzących na rozmowy o pracę czy wreszcie do centrali, zmienia się o 180 stopni i pokazuje jaka to ona jest wspaniałą i dbającą o pracowników osobą. Centrala także wymaga Bóg wie czegoliczy się tylko kasa i zysk a dla pracowników niewiele zostaje. Na podwyżkę niema co liczyć (mimo, że na rozmowie kwalifikacyjnej mówią, że podwyżki są) a jak już raz na kilka lat dadzą podwyżkę to śmiech na sali – 20groszy brutto. No naprawdę można się wzbogacić. Podsumowując, nie ważne jak dużo dajesz z siebie i jak bardzo poświęcasz się pracy to i tak nic nie da bo nikt tego nie doceni. Żałosne. Zastanówcie się zanim złożycie tam CV.

  Zobrazit komentář

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Pomocí těchto jezdců hodnotit na stupnici od 0 do 10:
0- Špatné; 5- v průměru,; 10- Skvělé

Podmínky služby