CRUX Sp.j., zarobki

Zarobki w CRUX Sp.j.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w CRUX Sp.j.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie CRUX Sp.j.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w CRUX Sp.j.style="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="2286195338">


Najnowsza opinia o CRUX Sp.j., zarobki:

Pracowałem jako przedstawiciel handlowy.Zapewniano mnie , że umowa zlecenie jest tylko do momentu kiedy nie zrobie obrotu. Kiedy udało mi sie zrobic obrót uslyszalem ze musze zrobic kolejny i kolejn tak przez 5 miesiecy. Płaca bardzo słaba jak za dokonany obrót. komputery jak i samochody służbowe w stanie opłakanym.telefon tylko stacjona…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

CRUX Sp.j., zarobki

CRUX Sp.j., zarobki
0.1

Satysfakcja z zarobków

0.0 /10

Regularnosc wyplat

0.0 /10

Wysokosc premii

0.0 /10

Brak opinii o “CRUX Sp.j., zarobki”

 1. Satysfakcja z zarobków

  0.00

  Regularnosc wyplat

  0.00

  Wysokosc premii

  0.00

  Pracowałem jako przedstawiciel handlowy.Zapewniano mnie , że umowa zlecenie jest tylko do momentu kiedy nie zrobie obrotu. Kiedy udało mi sie zrobic obrót uslyszalem ze musze zrobic kolejny i kolejn tak przez 5 miesiecy. Płaca bardzo słaba jak za dokonany obrót. komputery jak i samochody służbowe w stanie opłakanym.telefon tylko stacjonarny z początku XXI wieku także nie ma co wymagać.Na każdym kroku durne wymysły kierownika które utrudniają prace.Nabór trwa cały czas bo ludzie co chwile odchodzą.Jeśli masz minimalne doświadczenie nie trać czasu nie ma sensu.Wymogi od pracownika są aż smieszne.Dziennie 100telefonów i minimum 10 spotkań 1 dnia :) Pozdrawiam Polecam omijanie szerokim łukiem chyba że lubicie być w pracy od 8-20 i dostać jakąś śmieszną wypłate :)

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu