Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu, zarobki

Zarobki w Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu

Najnowsza opinia o Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu, zarobki:

Ogólnie pracy w CUI we Wrocławiu nie polecam. Rotacja pracowników ogromna, płaca bardzo niska, brak wiedzy z zarządzania kierownictwa, przedmiotowe traktowanie pracowników, wręczanie „nagan” i „upomnień” za byle co (np. wyjście po bułkę). Szkoleń nie ma i nie będzie. W niektórych działach brakuje kilku wakatów, a pozostali pracownic…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu, zarobki

Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu, zarobki
4.4

Satysfakcja z zarobków

0.8 /10

Regularnosc wyplat

8.8 /10

Wysokosc premii

3.6 /10

Jedna opinia o “Centrum Uslug Informatycznych we Wroclawiu, zarobki”

 1. Satysfakcja z zarobków

  0.80

  Regularnosc wyplat

  8.80

  Wysokosc premii

  3.60

  Ogólnie pracy w CUI we Wrocławiu nie polecam. Rotacja pracowników ogromna, płaca bardzo niska, brak wiedzy z zarządzania kierownictwa, przedmiotowe traktowanie pracowników, wręczanie „nagan” i „upomnień” za byle co (np. wyjście po bułkę). Szkoleń nie ma i nie będzie. W niektórych działach brakuje kilku wakatów, a pozostali pracownicy muszą za nich pracować… Powoli także zacząłem się za czymś innym rozglądać, a ofert we Wrocławiu nie brak.

  View Comment
 2. Nie polecam. Brak szkolen, niska pensja ledwo 3k brutto, monotonne zadania. kierownictwo samo nie wie czego chce. Zwolnienia pracownikow za byle widzi mi sie.

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu