Cargill Poland Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w Cargill Poland Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Cargill Poland Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Cargill Poland Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Cargill Poland Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Cargill Poland Sp. z o.o.:

Pracują w Krzepickim odziale. Praca 6 dni w tygodniu brak odpoczynku. Konczysz prace w sobotę o 22 a w poniedzialek musisz przyjść na 6 rano. I tak prawie rok i nie zapowiada się żeby było inaczej. A jak powiesz ze w sobote nie przyjdziesz bo Pracownik
1900 po 7 latach pracy na reke obiady pikniki itp..super …….kierownik zastrasza ludzi jak mu fikniesz…normy itp..nie ma stanowiska jestes mlodszym operatorem bez wzgledu na to co robisz przez iles lat …mozesz byc operatorem a i tak po tylu cargul
pracuję w jednej z lokalizacji od 2008. od tego momentu nie udało mi się zmienić stanowiska pomimo różnych form doskonalenia zawodowego. za to pensja wzrosła z 2000 zł brutto do 4000 zł brutto. wydawać by się mogło ze to sporo ale co jesljakotako
Więcej prawdziwych opinii o Cargill Poland Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Cargill Poland Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Cargill Poland Sp. z o.o., zarobki

Cargill Poland Sp. z o.o., zarobki
3.5

Satysfakcja z zarobków

0.2 /10

Regularnosc wyplat

9.2 /10

Wysokosc premii

1.0 /10

Dwie opinie o “Cargill Poland Sp. z o.o., zarobki”

 1. Satysfakcja z zarobków

  0.40

  Regularnosc wyplat

  8.40

  Wysokosc premii

  1.90

  Pracują w Krzepickim odziale. Praca 6 dni w tygodniu brak odpoczynku. Konczysz prace w sobotę o 22 a w poniedzialek musisz przyjść na 6 rano. I tak prawie rok i nie zapowiada się żeby było inaczej. A jak powiesz ze w sobote nie przyjdziesz bo Ci nie pasuje to pretensje maja . Brak szacunku. Zarobki gowniane a Dyrektor mówi ze gdzie indziej jest gorzej. A mu tu mamy dobrze. Chodzi po hali pilnuje żebyś czasem za długo nie siedział na przerwie. Wiecznie jest mowa zeby robić więcej bo za mało. A ludzie juz sa zmęczeni , ale oni tego nie rozumieją bo siedza w biurach a soboty maja wolne. Dużo można tutaj pisac niestety więcej złego niż dobrego.

  View Comment
 2. Satysfakcja z zarobków

  0.00

  Regularnosc wyplat

  10.00

  Wysokosc premii

  0.00

  1900 po 7 latach pracy na reke obiady pikniki itp..super …….kierownik zastrasza ludzi jak mu fikniesz…normy itp..nie ma stanowiska jestes mlodszym operatorem bez wzgledu na to co robisz przez iles lat …mozesz byc operatorem a i tak po tylu latach w papierach bedziesz mlodszym operatorem chory system i dadza ci 1900 na reke a mlody dostanie 1600 ………….

  View Comment
 3. pracuję w jednej z lokalizacji od 2008. od tego momentu nie udało mi się zmienić stanowiska pomimo różnych form doskonalenia zawodowego. za to pensja wzrosła z 2000 zł brutto do 4000 zł brutto. wydawać by się mogło ze to sporo ale co jesli ktoś bez doświadczenia po szkole przychodzi i na starcie dostaje to na co ja pracuję od kilku lat? wypłata jest zawsze na czas, umowa o pracę prawie zawsze, czasami ktoś chce zlecenie to tak dostaje, na moim stanowisku nie ma premii.

  View Comment
 4. Tak samo jest w Białymstoku. Nic tylko wyzysk. No ale tu jest polska B. Zarobki 1500 z premia która wynosi 30-70 zł. Normalnie śmiech. Każdy każdego podj………..je. Trzeba pisać donosy bo jak się nie napisze to jest źle i nie będzie premii. A dyrektor tylko lata po placu i zakładzie i robi zdjęcia. To taki dyrektor-fotograf. Pewnie jakaś premie dostaje od ilości zdjęć. I jeszcze jedno żebyś pracował i 20 lat to dużo więcej nie zarobisz w tym zakładzie na produkcji czy magazynie Chyba że dostaniesz się wyżej do biura. To tak wygląda praca w CARGILL BIALYSTOK a rotacja pracowników jest bardzo duża.

  View Comment
  1. nie tylko w Białymstoku w innych też lipa najlepiej pracowac bez przerwy i premia ( jeśli to premią można nazwac ) pare złotówek zabiora za byle co i obiecują nie wiadomo co a jak do pensji to nie ma grosza. Nie polecam tej firmy

   View Comment
 5. cargill krzepice zarobiki 1500zl zalosne z 60 pracowników większą połowa oscyluje w granicach 1500-2000 biuro i szefostwo to 5000-6000 zl żenada

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu