BOHOBOCO, zarobki

Zarobki w BOHOBOCO- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w BOHOBOCO?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie BOHOBOCO? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w BOHOBOCO

Najnowsza opinia o BOHOBOCO, zarobki:

Miałam juz wiele prac w swoim życiu, jednak dopiero to doświadczenie pokazało mi, jak bardzo moga byc zepsuci ludzie, którzy pretendują do bycia kreatorami mody. Brak szacunku do drugiego człowieka, warunki pracy upokarzające… mam nadzieje, ze Któryś z Panów to przeczyta i moze chociaż troche ruszy go sumienie… chociaż nie bede s…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

BOHOBOCO, zarobki

BOHOBOCO, zarobki
2

Satysfakcja z zarobków

2.0 /10

Regularnosc wyplat

2.0 /10

Wysokosc premii

2.0 /10

Jedna opinia o “BOHOBOCO, zarobki”

 1. Miałam juz wiele prac w swoim życiu, jednak dopiero to doświadczenie pokazało mi, jak bardzo moga byc zepsuci ludzie, którzy pretendują do bycia kreatorami mody. Brak szacunku do drugiego człowieka, warunki pracy upokarzające… mam nadzieje, ze Któryś z Panów to przeczyta i moze chociaż troche ruszy go sumienie… chociaż nie bede sie łudziła, bo to ludzie którzy do celu dążą „po trupach”.

  View Comment
 2. Satysfakcja z zarobków

  2.00

  Regularnosc wyplat

  2.00

  Wysokosc premii

  2.00

  Nie mogę polecić duetu jako pracodawców godnych zaufania.
  Brak strategii prowadzenia marki, chaos, brak szacunku do pracowników bez wyjątku na wiek.

  Moda rządzi się swoimi prawami, ale każdy ma prawo do poszanowania własnej godności i do wymagania od swoich „szefów” dorosłego zachowania.

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu