Bioderma, zarobki

Zarobki w Bioderma- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Bioderma?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Bioderma? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Biodermastyle="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="2286195338">


Najnowsza opinia o Bioderma, zarobki:

Moja opinia na temat tej firmy jest BARDZO NEGATYWNA! Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, dostałam się do drugiego etapu. Drugi etap również na plus i zostałam zaproszona już na ostatni- trzeci etap, który odbył się w Krakowie z Dyrektor Generalną tej firmy. Byłam gotowa na taki wyjazd, 400 km, koszty podróży trzeba sobie opłacić z w…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Bioderma, zarobki

Bioderma, zarobki
0.1

Satysfakcja z zarobków

0.1 /10

Regularnosc wyplat

0.1 /10

Wysokosc premii

0.1 /10

Brak opinii o “Bioderma, zarobki”

  1. Moja opinia na temat tej firmy jest BARDZO NEGATYWNA! Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, dostałam się do drugiego etapu. Drugi etap również na plus i zostałam zaproszona już na ostatni- trzeci etap, który odbył się w Krakowie z Dyrektor Generalną tej firmy. Byłam gotowa na taki wyjazd, 400 km, koszty podróży trzeba sobie opłacić z własnych środków ale to nic, miałam taką motywację, że byłam gotowa na wszystko. Pani Dyrektor generalna kilka razy powtarzała i obiecała, że będzie telefon bez względu czy z pozytywną czy negatywną wiadomością i przekonałam się, że słowa samej Dyrektor są NICZYM! Można czekać za telefonem do us*anej śmierci! Nikt nie przekazał żadnej informacji…Ty się starasz, jesteś gotów na poświęcenia, jedziesz tyle kilometrów a oni mają problem wykonać jeden telefon z wiadomością, że niestety przyjeli inną osobe??!! Czy to jest jakiś żart? Skoro tak traktują kandydatów to aż strach pomyśleć jak traktują pracowników! Bardzo niepoważne i nieprofesjonalne podejście! Rozumiem, że kierownikowi na teren Wielkopolski było wstyd zadzwonić z negatywną wiadomością bo przed wyjazdem do Krakowa zapewniał mnie, że mam bardzo duże szanse ;) Ludzie! Szukajcie pracy w poważnych firmach, ja bardzo żałuje, że tak się starałam, nigdy nikomu nie będę polecać aby aplikował do takiej firmy! Byłam na wielu rozmowach i faktycznie gdy zapewniali, że się odezwą bez względu na decyzje to tak robili! A tutaj…olać kandydata, niech czeka jak głupi ;) To jest totalny brak szacunku. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd! Pozdrawiam serdecznie kierownika na rejon Wielkopolski i Panią Dyrektor firmy Bioderma, życzę znalezienia pracownika, który zniesie tak bezczelne traktowanie ;)

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu