BANKIER Robert Pniewski, praktyki i staz

Szukasz praktyk lub stażu w BANKIER Robert Pniewski? Poznaj zarobki i prawdziew opinie na stażu i praktykach na forum. Chcesz rozpocząć praktyki i wiedzieć jak na prawdę wygląda staż w BANKIER Robert Pniewski?

Sprawdź oferty praktyk i staży i na jakie wynagrodzenie jest szansa u tego pracodawcy. Co cię czeka podczas stażu. Czy nauczysz się czegoś, zdobyłeś doświadczenie?

Byłeś na stażu lub praktykach w BANKIER Robert Pniewski?- to podziel się informacjami o formie praktyk i pensji jakiej można spodziewać się odbywając praktyki/staż u tego pradowacy. Pomoże to innym w decyzji o aplikacji na staż w BANKIER Robert Pniewski

Najnowsza opinia o BANKIER Robert Pniewski, praktyki i staz:

Ludzie nie zatrudniajcie się u tego pracodawcy. Jest osoba zatrudniajacą pracowników za najnizsza krajowa a obowiazow wiele, sprzedawca, sprzataczka, i zalatwianie wiele spraw za niego. Zatrudnia osoby a zaraz potem zwalnia je bez powodu. Twierdzi że można z nim „konie krasc” a tak naprawde nie da sie znim porozmawiac. Miesza pracownikow z b…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze - pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Brak opinii o “BANKIER Robert Pniewski, praktyki i staz”

BANKIER Robert Pniewski, praktyki i staz

0.066666666666667

Satysfakcja z zarobków

1/10

  Ciekawe zadania

  1/10
   1. Ludzie nie zatrudniajcie się u tego pracodawcy. Jest osoba zatrudniajacą pracowników za najnizsza krajowa a obowiazow wiele, sprzedawca, sprzataczka, i zalatwianie wiele spraw za niego. Zatrudnia osoby a zaraz potem zwalnia je bez powodu. Twierdzi że można z nim „konie krasc” a tak naprawde nie da sie znim porozmawiac. Miesza pracownikow z blotem po to zeby siebie wybielic a nie ma pojecia co dzieje sie u niego w firmie.
    Zwalnia pracownikow wieloletnich, bez zadnych krupulow. Nie potrafi pozegnac sie a tym bardziej podziekowac za wieloletnia prace. Człowiek zenada! uwazajcie

    View Comment

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
   0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

   Regulamin serwisu

   Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.