Bama Polska, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Bama Polska. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Bama Polska jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Bama Polska? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Bama Polskastyle="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="2286195338">


Najnowsza opinia o Bama Polska, opinie:

pracuje w tej firmie ponad 10 lat.i jedno co mogę powiedzieć dobrego to ze wypłata jest na czas .A po za tym to okropne warunki pracy ciągle zastraszanie.zero poszanowania godności dla pracownika .jesteś tylko pionki em i jedyne co możesz to godzić się na każde zmiana nawet te bardzo niekorzystne. pieniądze to nie wszystko atmosfera…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Bama Polska, opinie

Bama Polska, opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “Bama Polska, opinie”

  1. pracuje w tej firmie ponad 10 lat.i jedno co mogę powiedzieć dobrego to ze wypłata jest na czas .A po za tym to okropne warunki pracy ciągle zastraszanie.zero poszanowania godności dla pracownika .jesteś tylko pionki em i jedyne co możesz to godzić się na każde zmiana nawet te bardzo niekorzystne. pieniądze to nie wszystko atmosfera w pracy jest okropna brak żetelnej oceny pracowników koszmar sami zwalniaja sie pracownicy z 20 letnim stażem

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu