BabysSecret Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w BabysSecret Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o BabysSecret Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w BabysSecret Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w BabysSecret Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o BabysSecret Sp. z o.o.:

Niewielka firma więc niewielkie możliwości. Ale stabilne warunki zatrudnienia i umowa o pracę. Tego nawet duże korporacje z poznania nie dają. Tylko umowy śmieciowe i jeszcze własna działalność. Cóż. Kto co woli.MonikaK
Koncentracja na celach, dobra organizacja czasu pracy, dobra komunikacja. dbałość o pracownika – dodatki na święta itp. to z plusów.
minus to niewielkie możliwości awansu.anonim
Dobrze oceniam. Elastyczne godziny pracy co się liczy zwlaszcza jak sie ma dziecko czy jak się dojeżdża.A...a
Więcej prawdziwych opinii o BabysSecret Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o BabysSecret Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

BabysSecret Sp. z o.o., opinie

BabysSecret Sp. z o.o., opinie
3.8

Atmosfera pracy

4.0 /10

Relacje z przelozonymi

4.2 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

3.2 /10

Dwie opinie o “BabysSecret Sp. z o.o., opinie”

 1. Atmosfera pracy

  4.00

  Relacje z przelozonymi

  4.20

  Mozliwosci rozwoju i szkolen

  3.20

  Niewielka firma więc niewielkie możliwości. Ale stabilne warunki zatrudnienia i umowa o pracę. Tego nawet duże korporacje z poznania nie dają. Tylko umowy śmieciowe i jeszcze własna działalność. Cóż. Kto co woli.

  View Comment
 2. Koncentracja na celach, dobra organizacja czasu pracy, dobra komunikacja. dbałość o pracownika – dodatki na święta itp. to z plusów.
  minus to niewielkie możliwości awansu.

  View Comment
 3. Po pierwsze nie dotrzymują warunków pracy, mówią co innego robią co innego, więc najlepiej nagrywać lub potwierdzać na piśmie. Fakt, pracować to tam się nie da, chyba, że ktoś ma mocne nerwy i olew. Wieczne wąty i pretensje o nic. Jeśli chodzi o pensję to marne, a premii nie uświadczysz, prędzej jeszcze coś obetną.
  Najlepiej pracować za darmo, 24 h i pozwolić się obrażać. Wtedy byłaby idylla.

  View Comment
  1. Czytam to wszystko i nie wierzę, co tu się wypisuje. Opinia ta, jak się domyślam, dotyczy zakupów, gdzie pracownik rozliczany jest za premię. Jeśli założonej na dany miesiąc premii nie robi wcale albo prawie wcale, to nie ma się co dziwić rozczarowaniu. Musi się pożegnać z pracą, bo takie są jej warunki. I to jest jasne od początku każdego okresu dla każdego. Do planu można się odnieść, ale jeśli zawsze jest akceptowany i działania pod jego wykonanie także, a potem pracownik notorycznie udaje że go nie ma, to jak widać łatwiej wypisywać opinie anonimowe.
   Firma dla ludzi, którzy chcą pracować. Jeśli manna z nieba i przerwa co 5 minut na papieroska, to faktycznie, nie tutaj.

   View Comment
 4. Czytając to nasuwa się jedna rzecz – jeśli wypisywanie na tym forum nic nie pomoże, to po co to pisać. hehe.
  Ja mam fajną pensję, bo realizuję cele. I nikt nie traktuje mnie jak własność.. co za bzdety

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu