Axivas Poland Sp. z o.o., zarobki

Zarobki w Axivas Poland Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w Axivas Poland Sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie Axivas Poland Sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Axivas Poland Sp. z o.o.

Najnowsza opinia o Axivas Poland Sp. z o.o., zarobki:

NIE POLECAM pracy w tej firmie! Płacą ok. 9 zł za godzinę :) Do tego wmawiają na rozmowie , że jest to praca biurowa nie mająca nic wspólnego z telefonem, po czym wsadzają na tzw. ” słuchawki „. Trzymać się z dala!! Zwykły typowy telemarketing, z dodatkowym minusem za kłamstwa przełożonych i rekruterki J.B….[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Axivas Poland Sp. z o.o., zarobki

Axivas Poland Sp. z o.o., zarobki
0.1

Satysfakcja z zarobków

0.1 /10

Regularnosc wyplat

0.1 /10

Wysokosc premii

0.1 /10

Brak opinii o “Axivas Poland Sp. z o.o., zarobki”

  1. NIE POLECAM pracy w tej firmie! Płacą ok. 9 zł za godzinę :) Do tego wmawiają na rozmowie , że jest to praca biurowa nie mająca nic wspólnego z telefonem, po czym wsadzają na tzw. ” słuchawki „. Trzymać się z dala!! Zwykły typowy telemarketing, z dodatkowym minusem za kłamstwa przełożonych i rekruterki J.B.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu