AXIANS Networks Poland sp. z o.o., zarobki

Zarobki w AXIANS Networks Poland sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w AXIANS Networks Poland sp. z o.o.?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie AXIANS Networks Poland sp. z o.o.? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w AXIANS Networks Poland sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o AXIANS Networks Poland sp. z o.o.:

Płacą bardzo mało, z premiami zależy od humorków pracodawcy, ciągły haos, niepłatne nadgodziny, niekompetentni przełożeni, o podwyżkach to zapomnijcie, po skończeniu 26 lat nie liczcie że się dogadacie w kwestii podwyżki wyrównującejNie polecam
Więcej prawdziwych opinii o AXIANS Networks Poland sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o AXIANS Networks Poland sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
AXIANS Networks Poland sp. z o.o.

Ostatnio zaobserwowane oferty, zarobki:

 • Specjalista (Mid / Regular), (): Serwisant/Technik ds. Sieci Telekomunikacyjnych, opub. 2023/03 przez AXIANS Networks Poland sp. z o.o. .
 • Specjalista (Mid / Regular), (): Dyspozytor, opub. 2023/03 przez AXIANS Networks Poland sp. z o.o. .
 • Specjalista (Mid / Regular), (PolskaWarszawa): Specjalista ds. IT, opub. 2020/05 przez AXIANS Networks Poland sp. z o.o. .
 • Specjalista (Mid / Regular), (Zupnicza 17): Specjalista ds. IT, opub. 2020/05 przez AXIANS Networks Poland sp. z o.o. .
 • Specjalista (Mid / Regular), (03-821 Warszawa): Specjalista ds. IT, opub. 2020/05 przez AXIANS Networks Poland sp. z o.o. .
 • Więcej ofert pracy AXIANS Networks Poland sp. z o.o….

  Profil pracodawcy
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w AXIANS Networks Poland sp. z o.o.:

  • PolskaWarszawa
  • Zupnicza 17
  • 03-821 Warszawa

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!







  Jesteś pracodawcą?
  – włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Jedna myśl nt. „AXIANS Networks Poland sp. z o.o., zarobki”

  1. Płacą bardzo mało, z premiami zależy od humorków pracodawcy, ciągły haos, niepłatne nadgodziny, niekompetentni przełożeni, o podwyżkach to zapomnijcie, po skończeniu 26 lat nie liczcie że się dogadacie w kwestii podwyżki wyrównującej straty części dochodu. Nawet świeżo po studiach szukajcie czegoś lepszego, na pewno wszędzie indziej więcej zapłacą jak tu. Nie polecam.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie