AVON, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w AVON. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o AVON jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w AVON? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w AVON

Najnowsza opinia o AVON, opinie:

Avon = brak możliwości rozwoju, płaska struktura zatrudnienia (te same niekompetentne osoby na topowych stanowiskach od lat obawiające się konkurencji ze strony młodszych, bardziej kompetentnych od nich samych pracowników), wroga atmosfera niesprzyjająca rozwojowi jednostki, stawianie pracownikom celów, które są niemożliwe do zrealizowa…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

AVON, opinie

AVON, opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Brak opinii o “AVON, opinie”

  1. Avon = brak możliwości rozwoju, płaska struktura zatrudnienia (te same niekompetentne osoby na topowych stanowiskach od lat obawiające się konkurencji ze strony młodszych, bardziej kompetentnych od nich samych pracowników), wroga atmosfera niesprzyjająca rozwojowi jednostki, stawianie pracownikom celów, które są niemożliwe do zrealizowania. Zastraszanie, ciągłe zwolnienia (w tym grupowe!), brak zaufania i wsparcia ze strony przełożonych, wrogość i poczucie rywalizacji ze strony współpracowników, donosicielstwo. Strata czasu dla zdolnych osób, które w normalny sposób chcą budować swoją ścieżkę zawodową w obszarze marketingu, którego w avonie po prostu nie ma.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu