AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA), opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA). Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA) jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA)? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA)

Więcej prawdziwych opinii o AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA) znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA)

Oferty firmy z rynku pracy
AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA)

Ostatnio zaobserwowane oferty, opinie:

 • Specjalista (Mid / Regular), (WarszawaWarszawa): Data Engineer, opub. 2021/02 przez AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA) .
 • Starszy specjalista (Senior), (WarszawaWarszawa): Senior Full-Stack .Net Developer, opub. 2021/01 przez AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA) .
 • Praktykant / Stazysta, (WarszawaWarszawa): Praktykant w Zespole Programowania Testów, opub. 2021/01 przez AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA) .
 • Mlodszy specjalista (Junior), (WarszawaWarszawa): Junior Full-Stack .Net Developer, opub. 2021/01 przez AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA) .
 • Kierownik / Koordynator, (WarszawaWarszawa): Development Team Leader, opub. 2021/01 przez AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA) .
 • Więcej ofert pracy AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA)…

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA) poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • IT – Rozwój oprogramowania
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w AVANSSUR SA Spólka Akcyjna Oddzial II w Polsce (Grupa AXA):

  • WarszawaWarszawa

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

  Jesteś pracodawcą?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie