Aldesa Polska Services Sp. z o.o., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Aldesa Polska Services Sp. z o.o.:

Zgadzam się z tym co napisał Miguel o tej firmie. Generalnie traktują Polskę jak swój kraj kolonialny. Wykorzystują pracowników do tego stopnia, że ludzie odchodzą z pracy po kilku miesiącach. Brak rejestracji czasu pracy. Odbieranie nadgodJan
Dyrektor zarządzający (Hiszpan), jest absolutnie nie kompetentnym. Traci opanowanie i wyzywa pracowników. Rozmowy z nim kończą się krzykiem na całe biuro. Firma podpisała szereg umów z gigantycznymi stratami i myślę, ze nie za długo zacznMiguel
Więcej prawdziwych opinii o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Aldesa Polska Services Sp. z o.o., opinie

Aldesa Polska Services Sp. z o.o., opinie
0.1

Atmosfera pracy

0.1 /10

Relacje z przelozonymi

0.1 /10

Mozliwosci rozwoju i szkolen

0.1 /10

Jedna opinia o “Aldesa Polska Services Sp. z o.o., opinie”

  1. Zgadzam się z tym co napisał Miguel o tej firmie. Generalnie traktują Polskę jak swój kraj kolonialny. Wykorzystują pracowników do tego stopnia, że ludzie odchodzą z pracy po kilku miesiącach. Brak rejestracji czasu pracy. Odbieranie nadgodzin tylko w teorii. Zapieprzasz przez 10 godzin dziennie, a czasem również w sobotę trzeba przyjść. Obowiązki, które podają w ogłoszeniach nijak mają się do rzeczywistości. Przychodzisz do pracy i okazuje się, że masz do zrobienia to, co w cywilizowanych firmach wykonuje 2-3 pracowników. Niech inżynierska brać omija tę firmę szerokim łukiem.

    View Comment
  2. Dyrektor zarządzający (Hiszpan), jest absolutnie nie kompetentnym. Traci opanowanie i wyzywa pracowników. Rozmowy z nim kończą się krzykiem na całe biuro. Firma podpisała szereg umów z gigantycznymi stratami i myślę, ze nie za długo zacznie się walić. Brak jakiejkolwiek strategii. całkowity brak zaufania do Polaków. Brak jakiejkolwiek organizacji (nie ma schematu organizacyjnego. Wszystkimi projektami zarządza dyr. zarządzający wymuszając przyjęcie nie realnych stawek na zakupy i opłaty dla podwykonawców. Jakość wykonania budów jest tragiczna – fundamenty się sypią. Rotacja pracowników gigantyczna. Ucieka kto może. Radzę bezwzględnie omijać firmę Aldesa jako pracodawce i wykonawce robót.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu