aktiv personal-service GmbH, zarobki

Zarobki w aktiv personal-service GmbH- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach za pracę w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać pracując w aktiv personal-service GmbH?

Sprawdź na jakie wynagrodzenie masz szanse u tego pracodawcy. Jak wysokie są zarobki i czy są regularnie wypłacane.

Pracowałeś, zarabiałeś w firmie aktiv personal-service GmbH? to napisz opinię o pensji jakiej można spodziewać się pracując tutaj. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w aktiv personal-service GmbH

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o aktiv personal-service GmbH:

Agencja leci w ch*ja. Pojechaliśmy na dwa miesiące. Tydzień przed powrotem do Polski kazali nam się wynosić do innego hotelu. Żeby tego było mało mieliśmy się rozdzielić na dwa hotele. Mieliśmy jeden samochód więc nie wchodziło to w grfgn
Więcej prawdziwych opinii o aktiv personal-service GmbH znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o aktiv personal-service GmbH

Oferty firmy z rynku pracy
aktiv personal-service GmbH

Ostatnio zaobserwowane oferty, zarobki:

 • Pracownik fizyczny, (): Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych, opub. 2021/12 przez aktiv personal-service GmbH .
 • Pracownik fizyczny, (): Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych, opub. 2020/03 przez aktiv personal-service GmbH .
 • Więcej ofert pracy aktiv personal-service GmbH…

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których aktiv personal-service GmbH poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • Praca fizyczna
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w aktiv personal-service GmbH:

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!  Jesteś pracodawcą?
  – włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Jedna myśl nt. „aktiv personal-service GmbH, zarobki”

  1. Agencja leci w ch*ja. Pojechaliśmy na dwa miesiące. Tydzień przed powrotem do Polski kazali nam się wynosić do innego hotelu. Żeby tego było mało mieliśmy się rozdzielić na dwa hotele. Mieliśmy jeden samochód więc nie wchodziło to w grę, kobieta z agencji powiedziała nam ze hotele są oddalone od siebie o 500m i że można przejść nawet na piechotę; te 500m tak na prawde było 2,5km! KIedy jej to napisaliśmy oczywiście kontakt się urwał. Dogadaliśmy się, że zwrócą nam za paliwo (koszt dojazdu miedzy hotelami). Oczywiście jak dotąd (25.10.2021, byliśmy na okres lipiec-sierpień b.r) pieniędzy tych nie otrzymaliśmy jak również odliczyli nam za ubrania których nawet nie dostaliśmy w pracy bo ich nie potrzebowaliśmy. Na wiadomości/ maile nie odpisują. Kiedy dzwoniliśmy żeby wyjaśnić sprawę, dogadaliśmy się, że rzeczywiście to ich błąd i że wyślą nam pieniądze w kolejnym okresie rozliczeniowym ( czyli do 10 następnego miesiąca). Nadal nie otrzymaliśmy tych pieniędzy, a kiedy usiłowaliśmy się skontaktować, napisano nam, że przelewu nie mogą zrobić i pieniądze czekają na nas na miejscu. Pier*olony żart.
   Agencja nas OSZUKAŁA, OKRADŁA i perfidnie kłamie składając fałszywe obietnice.
   W sumie jesteśmy ok 60e w plecy, może dla kogoś to grosze, dla nas niestety nie, bo pojechaliśmy tam zarobić a nie charytatywnie.
   Chcieliśmy dogadać się po dobroci ale skoro tego nie chcieli, z czystym sumieniem oczerniam ich na forum.
   Zarobiliśmy też całe ch*uj bo odcinają ile wlezie. Jeszcze zabierali godziny z Zeitkonta bo coś im nie pasowało do wyrównania, dobrze że nie musieliśmy dopłacać jeszcze za to że dla nich pracowaliśmy.
   Pracowaliśmy w firmie Libri -> praca spoko, tylko agencja ch*jowa w opór.
   Serdecznie nie polecam tej firmy, jeśli możecie szukajcie innej, nie mam żadnej godnej polecenia ale polecam omijać tych oszustów i krętaczy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie