AGC GLASS POLAND SP. Z O.O., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w AGC GLASS POLAND SP. Z O.O.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o AGC GLASS POLAND SP. Z O.O. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w AGC GLASS POLAND SP. Z O.O.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w AGC GLASS POLAND SP. Z O.O.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o AGC GLASS POLAND SP. Z O.O.:

Ja w AGC pracowałem. Za wcześniejszego kierownika trzeba było się narobić,ale można było zarobić. A teraz- kierownik-to tylko nazwa stanowiska. Raczej gość,który tylko obserwuje na monitorze i w komórce kto chwilę stanął przy pracy,ile
Więcej prawdziwych opinii o AGC GLASS POLAND SP. Z O.O. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o AGC GLASS POLAND SP. Z O.O.

Oferty firmy z rynku pracy
AGC GLASS POLAND SP. Z O.O.

Ostatnio zaobserwowane oferty, opinie:

 • Pracownik fizyczny, (Warszawa): Monter szyb zespolonych, opub. 2018/07 przez AGC GLASS POLAND SP. Z O.O. .
 • Specjalista, (Opatów): Specjalista ds. Obslugi Klienta, opub. 2018/07 przez AGC GLASS POLAND SP. Z O.O. .
 • Specjalista, (Opatów): Specjalista ds. Planowania Produkcji, opub. 2018/06 przez AGC GLASS POLAND SP. Z O.O. .
 • Specjalista, (): Przedstawiciel techniczno-handlowy na rynek szkiel projektowych, opub. 2016/11 przez AGC GLASS POLAND SP. Z O.O. .
 • Specjalista, (): Przedstawiciel techniczno-handlowy na rynek szkiel projektowych, opub. 2016/11 przez AGC GLASS POLAND SP. Z O.O. .
 • Więcej ofert pracy AGC GLASS POLAND SP. Z O.O….

  Profil pracodawcy

   Specjalizacje, w których AGC GLASS POLAND SP. Z O.O. poszukuje pracowników o specjalnościach:

  • AR
  • PR
  Lokalizacje ofert pracy

   Lokalizacje miejsc pracy w AGC GLASS POLAND SP. Z O.O.:

  • Warszawa
  • Opatów

  Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

  Jesteś pracodawcą?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
  Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

  Jedna myśl nt. „AGC GLASS POLAND SP. Z O.O., opinie”

  1. Ja w AGC pracowałem. Za wcześniejszego kierownika trzeba było się narobić,ale można było zarobić. A teraz- kierownik-to tylko nazwa stanowiska. Raczej gość,który tylko obserwuje na monitorze i w komórce kto chwilę stanął przy pracy,ile siedzi na przerwie albo w WC. Tam gdzie nie sięgnie oko kamery,to wypatrzą jego wierni ludzie i z miłą chęcią doniosą. Nawet wywąchają,czy ktoś nie jest pod wpływem… Obecny kierownik kiedyś był pracownikiem produkcyjnym-nie był zbyt uczciwy jeśli chodzi o pracę,ale teraz wymaga tego od pracowników. Biuro obstawione samymi znajomymi znajomych. Podwyżek finansowych brak,poza podwyżkami norm! Z braku młodszych pracowników przyjmuje się dziadków przed emeryturą albo Ukraińców. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Nie dajcie się zwieść obietnicami „kierownika” na rozmowie. W czasie rozmowy są same superlatywy na temat pracy,a już pierwszego dnia okazuje się czarną rzeczywistość.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
  0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie