Adegis Sp. z o.o. Sp.K., opinie

Forum prawdziwych opinii o pracy w Adegis Sp. z o.o. Sp.K.. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Adegis Sp. z o.o. Sp.K. jako pracodawcy w Polsce!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Adegis Sp. z o.o. Sp.K.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Adegis Sp. z o.o. Sp.K.

Ostatnio dodane opinie naszych użytkowników o Adegis Sp. z o.o. Sp.K.:

Praca od 8-16, bez weekendów, brak pakietu socjalnego. Zarobki na poziomie średnio 2000 netto dla elektronika – kpina. Bardzo wygórowane wymagania do osiągnięcia premii. Dziwne podejście pracodawcy do pracownika. „Korporacja” woli zatrudnić śNiezadowolony
Więcej prawdziwych opinii o Adegis Sp. z o.o. Sp.K. znajdziesz poniżej [kliknij tu]

Napisz swoją historię o Adegis Sp. z o.o. Sp.K.

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Brak opinii o “Adegis Sp. z o.o. Sp.K., opinie”

  1. Praca od 8-16, bez weekendów, brak pakietu socjalnego. Zarobki na poziomie średnio 2000 netto dla elektronika – kpina. Bardzo wygórowane wymagania do osiągnięcia premii. Dziwne podejście pracodawcy do pracownika. „Korporacja” woli zatrudnić świeżego pracownika niż dać podwyżkę pracownikowi z doświadczeniem i stażem pracy. Ponadto brak jakiegokolwiek wynagrodzenia za delegację i nadgodziny w terenie.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu