Acquire Care Ltd, opinie

Forum prawdziwych opinii o pracodawcy Acquire Care Ltd. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Acquire Care Ltd!

Sprawdź opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Pracowałeś w Acquire Care Ltd? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Acquire Care Ltd

Najnowsza opinia o Acquire Care Ltd, opinie:

Oferta pracy, jaką można znaleźć na pracuj.pl wygląda fantastycznie – wysokie zarobki, pomoc w zakwaterowaniu, samochód służbowy, możliwość rozwoju. Tak brzmi pięknie.
Rzeczywistość jest jednak zgoła odmienna. Niestety, o tym można się przekonać dopiero na miejscu, kiedy jest już za późno.
Po pierwsze pracujesz na podstawie kon…
[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Jesteś pracodawcą?
- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze - pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Brak opinii o “Acquire Care Ltd, opinie”

Acquire Care Ltd, opinie

0.4

Atmosfera pracy

10/10

  Relacje z przelozonymi

  1/10

   Mozliwosci rozwoju i szkolen

   1/10
    1. Atmosfera pracy

     1

     Oferta pracy, jaką można znaleźć na pracuj.pl wygląda fantastycznie – wysokie zarobki, pomoc w zakwaterowaniu, samochód służbowy, możliwość rozwoju. Tak brzmi pięknie.
     Rzeczywistość jest jednak zgoła odmienna. Niestety, o tym można się przekonać dopiero na miejscu, kiedy jest już za późno.
     Po pierwsze pracujesz na podstawie kontraktu 0 godzin, co oznacza, że pracodawca w ogóle nie musi Ci zapewnić pracy. Teoretycznie mówią o co najmniej 40 godzinach tygodniowo, ale w praktyce jest bardzo, bardzo różnie.
     Poza tym, płacą wyłącznie za czas spędzony u klientów. Za dojazdy, przejazdy między klientami i przede wszystkim za liczne „dziury” w grafiku nie płacą w ogóle. W praktyce oznacza to, że pracując od 7 rano do 10 wieczorem będziesz miał 8-9 godzin, jak masz szczęście to 11 (rzadko), a jak pecha to 6-7.
     O rozwoju i awansie można zapomnieć.
     Trzeba też pamiętać, że wynajem pokoju (singla) to koszt rzędu 500 funtów miesięcznie. Co prawda firma pomaga na początku, tzn. udzieli Ci pożyczki, ale to zawsze pożyczka, o którą bardzo szybko się upomni i potrąci Ci z pensji.
     Proponuję dobrze to wszystko przemyśleć, zanim się zaaplikuje. Nikt Ci tego nie powie na etapie wstępnym.

     View Comment

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
    0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

    Regulamin serwisu

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.