INDROL Sp. o.. SP. к., огляди

INDROL Sp. o.. SP. к., огляди- огляди та коментарі на форумі для роботодавців. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w INDROL Sp. o.. SP. к.!

Подивитися Що таке атмосферу, Які думки про роботу в компанії. Якщо ваші очікування виконуються?

Шукає Pracowałaś INDROL Sp. o.. SP. к.? – написати свою думку на форумі pradowacy. Це допоможе іншим рішення щодо початку роботи Адам

Допомогти нам створити незалежну портал для роботодавців і залиште ваш відгук анонімно, тому що це дуже важливо- Читайте наш маніфест і мета те, що ми уявляємо собі сайт SuperPracodawca.pl!

Ви є роботодавцем?- захоплюватися активно обговорення! Навіть негативні коментарі можуть стати мотивацію до зміни на краще – Подумайте про відповідь в обговоренні поточних. Хороші думки і бажання змінити може залучити нових, мотивований персонал.
У вас є пропозиція про роботу? Скористайтеся перевагами нашої пропозиції та розмістити їх на нашому сайті

Najnowsza opinia o INDROL Sp. o.. SP. к., огляди:

Super zarobki???? Najniższa na konto a reszta w kopercie :-) Jeden z nielicznych pracodawców który wykorzystuje pracowników w taki sposób !!!! I najważniejsza postać Pani dyrektor, która cały dzień poświęca na obserwację swoich podopiecznych- “monitoring” !!!! Zatrudniając się w tej firmie to jak oddać się w paszczę lwa na pożarc[Детальніше нижче]

Компанія займається ринку праці
Форум
Профіль pracodawcy
Робота розташувань

2 думки про"INDROL Sp. o.. SP. к., огляди”

  1. Super zarobki???? Najniższa na konto a reszta w kopercie :-) Jeden z nielicznych pracodawców który wykorzystuje pracowników w taki sposób !!!! I najważniejsza postać Pani dyrektor, która cały dzień poświęca na obserwację swoich podopiecznych- “monitoring” !!!! Zatrudniając się w tej firmie to jak oddać się w paszczę lwa na pożarcie!!!!

    View Comment
  2. Niepojęte jest że pracownicy wyrażają zgodę na pracę na umowę z płacą minimalną a resztę odbierają w kopertach pod tzw. stołem. Ludzie nie będziecie wiecznie młodzi i kiedyś doczekacie się emerytury przez własną głupotęnajniższej”. Panie kadrowe i Pani dyrektor nie pracują za najniższą krajową!!! Jednak oprócz wysokich wpływów na konto nie reprezentują sobą nic!!! Pani Dyrektor BMW to nie wszystko……. :-)

    View Comment

Дати відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Використовувати ці повзунки, щоб оцінити за шкалою від 0 щоб 10:
0- неправильно; 5- в середньому,; 10- Чудовий

Умови надання послуг