Automobilis Sp. z o.o., câştigurile

Zarobki w Automobilis Sp. z o.o.- poznaj prawdziwe informacje o zarobkach w tej firmie na forum o wynagrodzeniu. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w Automobilis Sp. z o.o.?

A verifica afară ce remunerarea masz szanse u tego pracodawcy. Cât de mare sunt salariile și sunt plătite regulat.

Ai lucrat, zarabiałeś w firmie Automobilis Sp. z o.o.? pentru a scrie o recenzie despre salariul care vă puteţi aştepta să fie de lucru aici. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Automobilis Sp. octavian.

Najnowsza opinia o Automobilis Sp. z o.o., câştigurile:

Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pens[Citeşte mai multe de mai jos]

Compania se ocupa cu piata muncii
Forum
Profil de angajator
Job locatii

Ajuta-ne crea un portal independent de reputaţie pentru angajatori şi Las parerea ta adevarata anonim, pentru că este foarte important- Nu cred – citi manifestul nostru şi scopul de a ceea ce noi envision site-ul SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Sunteţi un angajator?
- se implica activ în discuţie! Chiar comentarii negative poate deveni o motivatie pentru a schimba în bine - Cred că despre răspunsul în discuţie curent. Bună avizul dumneavoastră şi dorinţa de a schimba ar putea atrage noi, motivaţi personalul.
Aveţi o ofertă de muncă? Profita de ofertele noastre şi puneţi-le pe site-ul nostru

2 gânduri pe"Automobilis Sp. z o.o., câştigurile”

 1. Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pensja ale już nie jest napisana ile w jaki sposób będzie to wyliczoneKlienci nie są podzieleni wg wartości, każdy jest 1 pentru a 1 , czy to duża firma , czy pojedyncza osoba. Śmieszne warunki premiowe , z jakimiś dziwnymi zapisami. Omijać z daleka.

  Vezi comentariu
 2. 6 grudnia 2016

  Szczerze odradzam tę firmę. Podczas rozmowy telefonicznej, jaką odbywano ze mną umawiając się na spotkanie, pytałem czy jest to praca kierownika regionalnego, czy też początek pracy w firmie to „zdobywanie klientów”. Odpowiedź była jednoznaczna, ze staram się o pracę kierownika i na tym stanowisku będę zatrudniony.
  Jednakże po przyjeździe na spotkanie (ok.110 km) od razu zapowiedziano mi, iż nie mam doświadczenia i na początku muszę być człowiekiem poszukujący ludzi po wypadkach. Powiedziałem, ze to zwykłe oszustwo i wyszedłem. Po zadzwonieniu do centrali usłyszałem, że przecież nie mam doświadczenia (co wiedziano widząc moje CV i dzwoniąc do mnie!!!). Zaś na stwierdzenie dlaczego mnie oszukano w rozmowie stwierdzono, iż rozmawiałem z nową pracownicą a sam powinienem wiedzieć że nie mam kompetencji na kierownika.
  Tak więc unikajcie tej firmy bo stara się tylko pozyskać klientów kosztem osób starających się o pracę.
  Osobiście nie polecam także jej usług, gdyż jak traficie Państwo na „nowego pracownika” to stracicie tylko czas i pieniądze.

  Vezi comentariu

lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicat. Câmpurile obligatorii sunt marcate *

Utilizaţi aceste slidere pentru evaluarea pe o scară de la 0 pentru a 10:
0- greşit; 5- medie,; 10- minunat

Conditii de utilizare

Este activată moderarea comentariilor. Comentariul dvs. poate lua ceva timp să apară.