PHU MONA Wiesław Kusiak, Commentaires

Prawdziwe opinie o PHU MONA Wiesław Kusiak- na forum o pracodawcy. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w PHU MONA Wiesław Kusiak!

Vérifier atmosferę w pracy, Quels sont les commentaires de le œuvre dans l'entreprise. Czy Twoje oczekiwania się sprawdzą?

Pracowałeś w PHU MONA Wiesław Kusiak? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w PHU MONA Wiesław Kusiak

Aidez-nous à créer un portail indépendant de bonne réputation pour les employeurs et laissez votre avis vrai anonymement car il est très important- Pas de wieżysz – lire notre manifeste et le but de ce que nous envisageons le site SuperPracodawca.pl!

Vous êtes un employeur?- s'impliquer activement dans la discussion! Même les commentaires négatifs peuvent devenir une motivation à changer pour le mieux – réfléchir à la réponse à la discussion en cours. Votre bonne opinion et le désir de changer peuvent attirer de nouveaux, personnel motivé.
Vous avez une offre d'emploi? Profitez de nos offres et les placer sur notre site

Najnowsza opinia o PHU MONA Wiesław Kusiak, Commentaires:

Je voudrais demander à tous y aller (Częstochowa) sur un entretien d’embauche d’être vigilants et de lecture entre les lignes, à savoir, je suis allé à la séance de recrutement sur marchand, wszystko fajnie, pięknie, śmiechy chichy, przyjęli mnie. Tutaj zaczynają się schody, Après 3 tygodniach pracy na magazynie i jako kierowca miałem dostać um[Lire la suite ci-dessous]

La société s'occupe du marché du travail
Forum
Profil de l'employeur
Lieux de travail

Ils ont pensé qu'il"PHU MONA Wiesław Kusiak, Commentaires”

  1. Je voudrais demander à tous y aller (Częstochowa) sur un entretien d’embauche d’être vigilants et de lecture entre les lignes, à savoir, je suis allé à la séance de recrutement sur marchand, wszystko fajnie, pięknie, śmiechy chichy, przyjęli mnie. Tutaj zaczynają się schody, Après 3 tygodniach pracy na magazynie i jako kierowca miałem dostać umowę na Przedstawiciela handlowego, okazało się że od początku nie miałem być handlowcem, mimo iż ogłoszenie było na Ph, ponieważ oni nie szukają handlowców. Zarobki marne, najlepiej najniższa, reszta pod stołem o ile szefostwo będzie miało dobry humor. Kierowcy jeżdżą trupami po 15lat, o klimatyzacji czy wspomaganiu kierownicy zapomnij, auta przeważnie w 40% są zeżarte przez rudą koleżankę. Zapomniał bym o najważniejszym odpowiadasz za towar i kasę zebraną ze sklepów, ale jak Cie ktoś okradnie to płacisz za wszystko jakbyś ty to zapierniczył, w ten sposób 2 czy 3 kierowców ze stażem koło 8 lat wzwyż pracowali po pół roku za darmo gdy ich cwaniaczki z nożem okradli, a firma ubezpieczona na takie wypadki ciągnie kasę od pracownika i ubezpieczalni w razie W. Firmę ratują pracownicy, w porządku ekipa w Częstochowie, jeden magazynier jest lekko irytujący ( najlepiej nic do niego nie mówić, ten typ tak ma) no ale wszędzie dobrze gdzie nas niema.
    Więc resumując, z racji tego, że to polska firma, więc jak na polskie warunki trzeba dymać pracownika ile się da. Urlop dostaniesz wtedy kiedy szef chce, a nie ty. Kłamią z kasą którą dostajesz, premie od widzi mi się szefostwa, zarobisz dopiero jak spędzisz równe pół miesiąca w pracy ( magazyn od 230-250h, kierowcy 210-220h), najgorsze jest to, że straciłem tam prawie miesiąc kiedy miałem rozmowy w naprawdę ciekawych miejscach, a oni jawnie wprowadzają w błąd, to nie pierwszy raz kiedy ogłoszenie o pracę na przedstawiciela handlowego, a masz być sprzątaczką. Ludzi mają z nic, Je ne recommande pas

    Voir commentaire

Laisser une réponse

Votre adresse email ne sera pas publié. Les champs obligatoires sont marqués *

Utilisez ces curseurs pour évaluer sur une échelle de 0 À 10:
0- mal; 5- en moyenne,; 10- grande

Modalités de service

La modération des commentaires est activée. Votre commentaire peut prendre un certain temps avant d'apparaître.