INDROL Sp. o.o. SP. k., Commentaires

Prawdziwe opinie o INDROL Sp. o.o. SP. k.- na forum o pracodawcy. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w INDROL Sp. o.o. SP. k.!

Vérifier atmosferę w pracy, Quels sont les commentaires de le œuvre dans l'entreprise. Czy Twoje oczekiwania się sprawdzą?

Pracowałeś w INDROL Sp. o.o. SP. k.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w INDROL Sp. o.o. K SP..

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wieżysz – lire notre manifeste et le but de ce que nous envisageons le site SuperPracodawca.pl!

Vous êtes un employeur?- s'impliquer activement dans la discussion! Même les commentaires négatifs peuvent devenir une motivation à changer pour le mieux – réfléchir à la réponse à la discussion en cours. Votre bonne opinion et le désir de changer peuvent attirer de nouveaux, personnel motivé.
Vous avez une offre d'emploi? Profitez de nos offres et les placer sur notre site

Najnowsza opinia o INDROL Sp. o.o. SP. k., Commentaires:

Super zarobki???? Najniższa na konto a reszta w kopercie :-) Jeden z nielicznych pracodawców który wykorzystuje pracowników w taki sposób !!!! I najważniejsza postać Pani dyrektor, która cały dzień poświęca na obserwację swoich podopiecznych- “monitoring” !!!! Zatrudniając się w tej firmie to jak oddać się w paszczę lwa na pożarc[Lire la suite ci-dessous]

La société s'occupe du marché du travail
Forum
Profil de l'employeur
Lieux de travail

2 Thoughts on"INDROL Sp. o.o. SP. k., Commentaires”

  1. Super zarobki???? Najniższa na konto a reszta w kopercie :-) Jeden z nielicznych pracodawców który wykorzystuje pracowników w taki sposób !!!! I najważniejsza postać Pani dyrektor, która cały dzień poświęca na obserwację swoich podopiecznych- “monitoring” !!!! Zatrudniając się w tej firmie to jak oddać się w paszczę lwa na pożarcie!!!!

    Voir commentaire
  2. Niepojęte jest że pracownicy wyrażają zgodę na pracę na umowę z płacą minimalną a resztę odbierają w kopertach pod tzw. stołem. Ludzie nie będziecie wiecznie młodzi i kiedyś doczekacie się emerytury przez własną głupotęnajniższej”. Panie kadrowe i Pani dyrektor nie pracują za najniższą krajową!!! Jednak oprócz wysokich wpływów na konto nie reprezentują sobą nic!!! Pani Dyrektor BMW to nie wszystko……. :-)

    Voir commentaire

Laisser une réponse

Votre adresse email ne sera pas publié. Les champs obligatoires sont marqués *

Utilisez ces curseurs pour évaluer sur une échelle de 0 À 10:
0- mal; 5- en moyenne,; 10- grande

Modalités de service

La modération des commentaires est activée. Votre commentaire peut prendre un certain temps avant d'apparaître.