Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., Commentaires

Prawdziwe opinie o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.- na forum o pracodawcy. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.!

Vérifier atmosferę w pracy, Quels sont les commentaires de le œuvre dans l'entreprise. Czy Twoje oczekiwania się sprawdzą?

Pracowałeś w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Eberspächer Climate Control Systems Sp. o.o.

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wieżysz – lire notre manifeste et le but de ce que nous envisageons le site SuperPracodawca.pl!

Vous êtes un employeur?- s'impliquer activement dans la discussion! Même les commentaires négatifs peuvent devenir une motivation à changer pour le mieux – réfléchir à la réponse à la discussion en cours. Votre bonne opinion et le désir de changer peuvent attirer de nouveaux, personnel motivé.
Vous avez une offre d'emploi? Profitez de nos offres et les placer sur notre site

Najnowsza opinia o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., Commentaires:

Na klimatyzacji kierownik lubi tych co donoszą i nic nie potrafią, bo oni mu nie zagrażają! Małe zarobki, ludzie są zwalniani, lub sami uciekają. Mobbing od górykierownik, le chef de la – jest, ale taki niewidoczny gołym okiem! Taki jak wyżej napisano jak w Autolivie. Ocena pracy – 5, ocena kadry – 0….[Lire la suite ci-dessous]

La société s'occupe du marché du travail
Forum
Profil de l'employeur
Lieux de travail

3 Thoughts on"Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., Commentaires”

  1. Na klimatyzacji kierownik lubi tych co donoszą i nic nie potrafią, bo oni mu nie zagrażają! Małe zarobki, ludzie są zwalniani, lub sami uciekają. Mobbing od górykierownik, le chef de la – jest, ale taki niewidoczny gołym okiem! Taki jak wyżej napisano jak w Autolivie. Ocena pracy – 5, ocena kadry – 0.

    Voir commentaire
  2. Moja ocena zakładu 1.Praca fajna,zarobki marne bo najniższa kkrajow,kadra kierownicza to jedna wielka klika,dyrektor chytry wiec podwyżek nie będzie,porócz tej od państwa.Ogólnie pracownicy traktowani z góry niczym niewolnicy nie mający nic do gadania.Zdecydowanie odradzam ten zakład.

    Voir commentaire

Laisser une réponse

Votre adresse email ne sera pas publié. Les champs obligatoires sont marqués *

Utilisez ces curseurs pour évaluer sur une échelle de 0 À 10:
0- mal; 5- en moyenne,; 10- grande

Modalités de service

La modération des commentaires est activée. Votre commentaire peut prendre un certain temps avant d'apparaître.