Forcorp, opinie

Forcorp, opinie- opinie i komentarze na forum o pracodawcy. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w Forcorp!

Sprawdź jaka jest atmosfera, jakie są opinie o pracy w firmie. Czy Twoj oczekiwania będą spełnione?

Pracowałaś/eś w Forcorp? – napisz własną opinię na forum o pradowacy. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy.adam

Pomóż nam stworzyć niezależny portal o pracodawcach i zostaw swoją opinię anonimowo bo jest bardzo ważna- przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Najnowsza opinia o Forcorp, opinie:

Pracowałem z nimi do momentu aż koledzy którzy są miesiąc otrzymali wypłatę….. Za 201 godzin w miesiącu otrzymali po 700 zloty. Z reszta stalo sie to dzisiaj . Wymagaja spalania na poziomie 6,5 litra w skodach, które nie maja komputera pokladowego i nie masz jak tego sprawdzić.Niewolnicza praca. W nocy żadnego wsparcia i nie łudźcie…[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Brak opinii o “Forcorp, opinie”

  1. Pracowałem z nimi do momentu aż koledzy którzy są miesiąc otrzymali wypłatę….. Za 201 godzin w miesiącu otrzymali po 700 zloty. Z reszta stalo sie to dzisiaj . Wymagaja spalania na poziomie 6,5 litra w skodach, które nie maja komputera pokladowego i nie masz jak tego sprawdzić.Niewolnicza praca. W nocy żadnego wsparcia i nie łudźcie się, że otrzymacie podstawę i Toyotę Auris… W Łodzi nie ma żadnej. Z miesiąca na miesiąc zmieniają spółkę. Najpierw ForCorp, a później 4corp a na koniec Business Lift… Z CAŁEGO SERCA PRZESTRZEGAM!!!!

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu