Automobilis Sp. z o.o., ganancias

Zarobki w Automobilis Sp. z o.o.- cumplir con la información de ganancias reales en esta empresa en el foro sobre la brecha salarial de género. Chcesz dowiedzieć się o pensji jaka możesz zarabiać w Automobilis Sp. z o.o.?

Echale un vistazo lo que la remuneración tienes una oportunidad con el empleador. ¿Cuánto cobran los sueldos y son regularmente.

Usted ha trabajado, zarabiałeś w firmie Automobilis Sp. z o.o.? escribir una reseña sobre su salario que puede esperar de trabajar aquí. Pomoże to innym w decyzji o rozpoczęciu pracy w Automobilis Sp. o.o.

Najnowsza opinia o Automobilis Sp. z o.o., ganancias:

Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pens[Leer más abajo]

La empresa aborda el mercado de trabajo
Foro
Perfil del empleador
Lugares de trabajo

Ayudarnos a crear un portal independiente de buena reputación para los empleadores y dejar tu opinión verdadera de forma anónima ya que es muy importante- No creo – Lea nuestro manifiesto y el propósito de lo que imaginamos el sitio SuperPracodawca.pl!estilo ="pantalla:Inline-block;el ancho de la:336PX;altura:280PX"
cliente de datos ad ="CA-pub-2547454991300141"
ranura de datos ad ="8675173714">


Usted es un empleador?
- involucrarse activamente en la discusión! Incluso los comentarios negativos pueden llegar a ser una motivación para el cambio para mejor - pensar en la respuesta en la discusión actual. Su buena opinión y deseo de cambiar, pueden atraer nuevas, personal motivado.
Tienes una oferta de trabajo? Aprovecha nuestras ofertas y Coloque en nuestro sitio

2 reflexiones sobre"Automobilis Sp. z o.o., ganancias”

 1. Firma wydmuszka, nastawiona na zdobycie max klientów za darmowarunki umowy śmieszne i chyba tylko desperat się zdecyduje na taką ofertę. Żeby zdobyć 3000 zł netto pensji podstawowej trzeba znaleźć im 20 klientów i tylko wtedy płaca zostanie wypłacona, w umowie jest napisane że w wypadku nie wyrobienia limitu będzie wypłacona pensja ale już nie jest napisana ile w jaki sposób będzie to wyliczoneKlienci nie są podzieleni wg wartości, każdy jest 1 Para 1 , czy to duża firma , czy pojedyncza osoba. Śmieszne warunki premiowe , z jakimiś dziwnymi zapisami. Omijać z daleka.

  Ver comentario
 2. 6 grudnia 2016

  Szczerze odradzam tę firmę. Podczas rozmowy telefonicznej, jaką odbywano ze mną umawiając się na spotkanie, pytałem czy jest to praca kierownika regionalnego, czy też początek pracy w firmie to „zdobywanie klientów”. Odpowiedź była jednoznaczna, ze staram się o pracę kierownika i na tym stanowisku będę zatrudniony.
  Jednakże po przyjeździe na spotkanie (ok.110 km) od razu zapowiedziano mi, iż nie mam doświadczenia i na początku muszę być człowiekiem poszukujący ludzi po wypadkach. Powiedziałem, ze to zwykłe oszustwo i wyszedłem. Po zadzwonieniu do centrali usłyszałem, że przecież nie mam doświadczenia (co wiedziano widząc moje CV i dzwoniąc do mnie!!!). Zaś na stwierdzenie dlaczego mnie oszukano w rozmowie stwierdzono, iż rozmawiałem z nową pracownicą a sam powinienem wiedzieć że nie mam kompetencji na kierownika.
  Tak więc unikajcie tej firmy bo stara się tylko pozyskać klientów kosztem osób starających się o pracę.
  Osobiście nie polecam także jej usług, gdyż jak traficie Państwo na „nowego pracownika” to stracicie tylko czas i pieniądze.

  Ver comentario

Contesta

Su dirección de correo electrónico no será publicado. Campos requeridos están marcados *

Utilice los reguladores para evaluar en una escala de 0 Para 10:
0- mal; 5- en promedio,; 10- gran

Términos de servicio

La moderación de comentarios está activada. Su comentario podría tardar cierto tiempo en aparecer.