Kolagen NCN Polska Sp. z o.o., reviews

Prawdziwe opinie o Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.- a forum for employers. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.!

Check out atmosphere at work, What are opinions about work in the company. Whether your needs will be?

You have worked in the Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Kolagen NCN Polska Sp. o..

Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Not wieżysz – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!

You are an employer?- get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

Najnowsza opinia o Kolagen NCN Polska Sp. z o.o., reviews:

Welcome. Jednym z celów naszej firmy jest profesjonalne podejście nie tylko do Klienta, ale również naszych pracowników. Nasza flota w całości składa się z najnowszych modeli Toyoty Corolla oraz Auris. Wszystkie pojawiające się w nich usterki – o ile są zgłaszane przełożonemu, usuwamy niezwłocznie, aby każdy z naszych sprzedawców[Read more below]

The company deals with the labour market
Forum
Employer profile
Job locations

2 thoughts on "Kolagen NCN Polska Sp. z o.o., reviews”

  1. Welcome. Jednym z celów naszej firmy jest profesjonalne podejście nie tylko do Klienta, ale również naszych pracowników. Nasza flota w całości składa się z najnowszych modeli Toyoty Corolla oraz Auris. Wszystkie pojawiające się w nich usterki – o ile są zgłaszane przełożonemu, usuwamy niezwłocznie, aby każdy z naszych sprzedawców miał zagwarantowany komfort pracy. Praca handlowca w naszej firmie polega na aktywnej sprzedaży produktów, więc system wynagrodzenia skonstruowany jest tak, aby premiować dobre wyniki i efektywność. Przy zaangażowaniu i chęci do pracy każdy jest w stanie osiągać dobre rezultaty. We salute.

    View Comment
  2. minimalne zarobki samochód bez klimatyzacji ciągle zmiany warunków premia porażka nie do zrealizowania a jeśli nawet nie opłaca się

    View Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
0- wrong; 5- on average,; 10- great

Terms of service

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.