INDROL Sp. o.. SP. k., reviews

Prawdziwe opinie o INDROL Sp. o.. SP. k.- a forum for employers. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w INDROL Sp. o.. SP. k.!

Check out atmosphere at work, What are opinions about work in the company. Whether your needs will be?

You have worked in the INDROL Sp. o.. SP. k.? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w INDROL Sp. o.. SP. k.

Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Not wieżysz – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!

You are an employer?- get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

Najnowsza opinia o INDROL Sp. o.. SP. k., reviews:

Super zarobki???? Najniższa na konto a reszta w kopercie :-) Jeden z nielicznych pracodawców który wykorzystuje pracowników w taki sposób !!!! I najważniejsza postać Pani dyrektor, która cały dzień poświęca na obserwację swoich podopiecznych- “monitoring” !!!! Zatrudniając się w tej firmie to jak oddać się w paszczę lwa na pożarc[Read more below]

The company deals with the labour market
Forum
Employer profile
Job locations

2 thoughts on "INDROL Sp. o.. SP. k., reviews”

  1. Super zarobki???? Najniższa na konto a reszta w kopercie :-) Jeden z nielicznych pracodawców który wykorzystuje pracowników w taki sposób !!!! I najważniejsza postać Pani dyrektor, która cały dzień poświęca na obserwację swoich podopiecznych- “monitoring” !!!! Zatrudniając się w tej firmie to jak oddać się w paszczę lwa na pożarcie!!!!

    View Comment
  2. Niepojęte jest że pracownicy wyrażają zgodę na pracę na umowę z płacą minimalną a resztę odbierają w kopertach pod tzw. stołem. Ludzie nie będziecie wiecznie młodzi i kiedyś doczekacie się emerytury przez własną głupotęnajniższej”. Panie kadrowe i Pani dyrektor nie pracują za najniższą krajową!!! Jednak oprócz wysokich wpływów na konto nie reprezentują sobą nic!!! Pani Dyrektor BMW to nie wszystko……. :-)

    View Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
0- wrong; 5- on average,; 10- great

Terms of service

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.