Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., reviews

Prawdziwe opinie o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.- a forum for employers. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.!

Check out atmosphere at work, What are opinions about work in the company. Whether your needs will be?

You have worked in the Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.? – write your opinion on the forum at pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Eberspächer Climate Control Systems Sp. o..

Help us create an independent reputable portal for employers and leave your true opinion anonymously because it is very important- Not wieżysz – read our Manifesto and the purpose of what we envision the site SuperPracodawca.pl!

You are an employer?- get involved actively in discussion! Even the negative comments can become a motivation to change for the better – think about the response in the current discussion. Your good opinion and desire to change may attract new, motivated staff.
You have a job offer? Take advantage of our offers and place them on our site

Najnowsza opinia o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., reviews:

Na klimatyzacji kierownik lubi tych co donoszą i nic nie potrafią, bo oni mu nie zagrażają! Małe zarobki, ludzie są zwalniani, lub sami uciekają. Mobbing od górykierownik, liderjest, ale taki niewidoczny gołym okiem! Taki jak wyżej napisano jak w Autolivie. Ocena pracy – 5, ocena kadry – 0….[Read more below]

The company deals with the labour market
Forum
Employer profile
Job locations

3 thoughts on "Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., reviews”

  1. Na klimatyzacji kierownik lubi tych co donoszą i nic nie potrafią, bo oni mu nie zagrażają! Małe zarobki, ludzie są zwalniani, lub sami uciekają. Mobbing od górykierownik, liderjest, ale taki niewidoczny gołym okiem! Taki jak wyżej napisano jak w Autolivie. Ocena pracy – 5, ocena kadry – 0.

    View Comment
  2. Moja ocena zakładu 1.Praca fajna,zarobki marne bo najniższa kkrajow,kadra kierownicza to jedna wielka klika,dyrektor chytry wiec podwyżek nie będzie,porócz tej od państwa.Ogólnie pracownicy traktowani z góry niczym niewolnicy nie mający nic do gadania.Zdecydowanie odradzam ten zakład.

    View Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Use these sliders to evaluate on a scale from 0 to 10:
0- wrong; 5- on average,; 10- great

Terms of service

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.