Acquire Care Ltd, σχόλια

Forum prawdziwych opinii o pracodawcy Acquire Care Ltd. Poznaj ak naprawde wygląda praca, ile można zarobić, po prostu poznaj prawdę o Acquire Care Ltd!

Δες opinie o atmosferze pracy, jakie pracuje się w firmie. Czy Twoje oczekiwania są prawdziwe?

Έχετε εργαστεί σε το Acquire Care Ltd? – Γράψτε τη γνώμη σας σχετικά με το φόρουμ στο pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Acquire Care Ltd

Najnowsza opinia o Acquire Care Ltd, σχόλια:

Oferta pracy, jaką można znaleźć na pracuj.pl wygląda fantastyczniewysokie zarobki, pomoc w zakwaterowaniu, samochód służbowy, możliwość rozwoju. Tak brzmi pięknie.
Rzeczywistość jest jednak zgoła odmienna. Δυστυχώς,, o tym można się przekonać dopiero na miejscu, kiedy jest już za późno.
Po pierwsze pracujesz na podstawie kon
[Διαβάστε περισσότερα παρακάτω]

Η εταιρεία ασχολείται με την αγορά εργασίας
Φόρουμ
Προφίλ του εργοδότη
Θέσεις εργασίας

Βοηθήστε μας να δημιουργήσουμε μια ανεξάρτητη πύλη αξιόπιστες για τους εργοδότες και να αφήσει τη γνώμη σας αλήθεια ανώνυμα γιατί είναι πολύ σημαντικό- Δεν πιστεύω – Διαβάστε το μανιφέστο μας και ο σκοπός του τι οραματιζόμαστε το site SuperPracodawca.pl!style="display:inline-block;width:336px;height:280px"
data-ad-client="ca-pub-2547454991300141"
data-ad-slot="8675173714">


Είστε εργοδότης?
- συμμετάσχουν ενεργά στη συζήτηση! Ακόμη και τα αρνητικά σχόλια που μπορεί να γίνει ένα κίνητρο για να αλλάξει προς το καλύτερο - Νομίζω ότι σχετικά με την απάντηση στη σημερινή συζήτηση. Καλή γνώμη και την επιθυμία να αλλάξει σας μπορεί να προσελκύσει νέες, προσωπικό με ζήλο.
Έχετε μια προσφορά εργασίας? Επωφεληθείτε από τις προσφορές μας και Τοποθετήστε τα στο site μας

Σκέφτηκε"Acquire Care Ltd, σχόλια”

Acquire Care Ltd, σχόλια

0.4

Η ατμόσφαιρα του έργου

10/10

  Σχέσεις με τους ηγέτες

  1/10

   Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανάπτυξης

   1/10
    1. Η ατμόσφαιρα του έργου

     1

     Oferta pracy, jaką można znaleźć na pracuj.pl wygląda fantastyczniewysokie zarobki, pomoc w zakwaterowaniu, samochód służbowy, możliwość rozwoju. Tak brzmi pięknie.
     Rzeczywistość jest jednak zgoła odmienna. Δυστυχώς,, o tym można się przekonać dopiero na miejscu, kiedy jest już za późno.
     Po pierwsze pracujesz na podstawie kontraktu 0 ώρες, Τι σημαίνει, że pracodawca w ogóle nie musi Ci zapewnić pracy. Teoretycznie mówią o co najmniej 40 godzinach tygodniowo, ale w praktyce jest bardzo, bardzo różnie.
     Poza tym, płacą wyłącznie za czas spędzony u klientów. Za dojazdy, przejazdy między klientami i przede wszystkim za licznedziuryw grafiku nie płacą w ogóle. W praktyce oznacza to, że pracując od 7 rano do 10 wieczorem będziesz miał 8-9 ώρες, jak masz szczęście to 11 (rzadko), a jak pecha to 6-7.
     O rozwoju i awansie można zapomnieć.
     Trzeba też pamiętać, że wynajem pokoju (singla) to koszt rzędu 500 funtów miesięcznie. Co prawda firma pomaga na początku, IE. udzieli Ci pożyczki, ale to zawsze pożyczka, o którą bardzo szybko się upomni i potrąci Ci z pensji.
     Proponuję dobrze to wszystko przemyśleć, zanim się zaaplikuje. Nikt Ci tego nie powie na etapie wstępnym.

     Προβολή σχολίου

    Αφήνω μια απάντηση

    Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας δεν θα δημοσιευθεί. Υποχρεωτικά πεδία επισημαίνονται *

    Χρησιμοποιήστε αυτά τα ρυθμιστικά για να αξιολογούν σε μια κλίμακα από 0 να 10:
    0- λάθος; 5- κατά μέσο όρο,; 10- Μεγάλο

    Όροι παροχής υπηρεσιών

    Σχόλιο μετριοπάθεια είναι ενεργοποιημένη. Το σχόλιό σας μπορεί να πάρει κάποιο χρόνο για να εμφανιστούν.