Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., opinie

Prawdziwe opinie o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.- na forum o pracodawcy. Przeczytaj niezależne opinie i komentarze innych o tym jak tak na prawdę pracuje się w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.!

Sprawdź atmosferę w pracy, jakie są opinie o pracy w firmie. Czy Twoje oczekiwania się sprawdzą?

Pracowałeś w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.? – napisz swoją opinię na forum o pradowacy. Pomoż innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o pracodawcach i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wieżysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperPracodawca.pl!

Jesteś pracodawcą?- włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych, zmotywowanych pracowników.
Masz oferty pracy? Skorzystaj z naszego portalu ofert i umieść je na naszej stronie

Najnowsza opinia o Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., opinie:

Na klimatyzacji kierownik lubi tych co donoszą i nic nie potrafią, bo oni mu nie zagrażają! Małe zarobki, ludzie są zwalniani, lub sami uciekają. Mobbing od góry – kierownik, lider – jest, ale taki niewidoczny gołym okiem! Taki jak wyżej napisano jak w Autolivie. Ocena pracy – 5, ocena kadry – 0….[czytaj więcej poniżej]

Oferty firmy z rynku pracy
Forum
Profil pracodawcy
Lokalizacje ofert pracy

Jedna opinia o “Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o., opinie”

  1. Na klimatyzacji kierownik lubi tych co donoszą i nic nie potrafią, bo oni mu nie zagrażają! Małe zarobki, ludzie są zwalniani, lub sami uciekają. Mobbing od góry – kierownik, lider – jest, ale taki niewidoczny gołym okiem! Taki jak wyżej napisano jak w Autolivie. Ocena pracy – 5, ocena kadry – 0.

    View Comment
  2. Moja ocena zakładu 1.Praca fajna,zarobki marne bo najniższa kkrajow,kadra kierownicza to jedna wielka klika,dyrektor chytry wiec podwyżek nie będzie,porócz tej od państwa.Ogólnie pracownicy traktowani z góry niczym niewolnicy nie mający nic do gadania.Zdecydowanie odradzam ten zakład.

    View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystaj powyższe suwaki do oceny w skali od 0 do 10:
0- źle; 5- przeciętnie; 10- wyśmienicie

Regulamin serwisu

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.